۱۶:۰۱:۱۷ - دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد ۳۲ نفر افزایش یافت
بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا  در کهگیلویه و بویراحمد ظرف شبانه روز گذشته تاکنون با پنج نفر افزایش به ۳۲ مورد رسید.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد به ۳۲ نفر افزایش یافت. سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه […]

بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا  در کهگیلویه و بویراحمد ظرف شبانه روز گذشته تاکنون با پنج نفر افزایش به ۳۲ مورد رسید. 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد به ۳۲ نفر افزایش یافت.

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا ظرف شبانه روز گذشته تاکنون با پنج نفر افزایش به ۳۲ مورد رسید.

محمد بانشی اظهار داشت: شیب صعودی این ویروس همچنان ادامه دارد و بهترین و مناسب ترین راهکار برای غلبه بر این ویروس همچنان رعایت موازین و مسایل بهداشتی، در خانه ماندن و پرهیز از سفرهای غیرضرور است.

وی همچنین این روند افزایشی را زنگ خطری برای استان دانست و گفت: بدون شک با ادامه چنین روند و کم توجهی و عدم رعایت مسایل بهداشتی و همچنین پرهیز از سفرهای غیر ضرور این آمار در روزهای آینده و با توجه به تعطیلات نوروزی افزایش خواهد یافت.

وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی و مجموعه متولیان امر همچنان از رسانه ها، علما و روحانیون و سایر اصحاب فرهنگ و هنر، نخبگان، دانشگاهیان و افراد با نفوذ در سطح جامعه می خواهند که با عزمی راسخ تر از گذشته برای فرهنگ سازی، آگاهی بخشی مردم و توصیه برای در خانه ماندن و رعایت مسایل بهداشتی این مجموعه را یاری کنند.

سرپرست مرکز بهداشت کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد که مبادی ورودی استان همچنان با قوت و جدیت تمام کنترل و بازرسی میشود و هر مسافری که از استان های درگیر این ویروس به استان سفر میکنند در اسرع وقت مورد آزمایش و تست کرونا قرار می گیرند.

وی گفت که برای ایجاد یک بیمارستان صحرایی در منطقه چنارستان یاسوج با هماهنگی سپاه فتح استان نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس