۱۰:۰۷:۵۷ - دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
انهدام باند سارقان طلافروشی در کهگیلویه و بویراحمد
پس از انجام اقدامات فنی و مستندات لازم سارقان قصد داشتند در یکی از شهرستان‌های استان‌های همجوار مبادرت به سرقت طلا فروشی کنند که با تلاش نیروهای پلیس کهگیلویه وبویراحمد ناکام ماندند.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از انهدام باند سارقان طلافروشی در استان خبر داد.  فرمانده انتظامی […]

پس از انجام اقدامات فنی و مستندات لازم سارقان قصد داشتند در یکی از شهرستان‌های استان‌های همجوار مبادرت به سرقت طلا فروشی کنند که با تلاش نیروهای پلیس کهگیلویه وبویراحمد ناکام ماندند. 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از انهدام باند سارقان طلافروشی در استان خبر داد.

 فرمانده انتظامی این استان گفت: سال گذشته و امسال پس از وقوع سرقت طلافروشی در شهر‌های لنده و قلعه رئیسی، موضوع به طور جد در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سردار انصاری افزود: پس از انجام اقدامات فنی و مستندات لازم سارقان قصد داشتند در یکی از شهرستان‌های استان‌های همجوار مبادرت به سرقت طلا فروشی کنند که با تلاش نیروهای پلیس کهگیلویه و بویراحمد ناکام ماندند.
وی ادامه داد: پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد پس از چند عملیات جداگانه و غافلگیرانه در شهر بهبهان استان خوزستان و همچنین شهر لنده با هماهنگی مرجع قضایی سارقان را دستگیر کردند.
فرمانده نیروی انتظامی استان گفت: سارقان در بازجویی‌های اولیه به سرقت طلافروشی در شهر لنده و قلعه رئیسی و همچنین برنامه‌ریزی برای سرقت طلافروشی در شهر بهبهان اعتراف کردند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس