۱۳:۳۳:۰۷ - جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸
۱۰ هزار لیتر الکل قاچاق حوالی میمند کهگیلویه و بویراحمد کشف شد.
۱۰ هزار لیتر الکل قاچاق حوالی میمند استان کهگیلویه و بویراحمد با هماهنگی دستگاه های نظارتی و امنیتی توسط ماموران پلیس کشف و ضبط شد.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا: مدیرکل تعزیرات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰ هزار لیتر الکل قاچاق حوالی میمند این استان با هماهنگی دستگاه های نظارتی و امنیتی توسط […]

۱۰ هزار لیتر الکل قاچاق حوالی میمند استان کهگیلویه و بویراحمد با هماهنگی دستگاه های نظارتی و امنیتی توسط ماموران پلیس کشف و ضبط شد.۱۰ هزار لیتر الکل قاچاق حوالی میمند کهگیلویه و بویراحمد کشف شد

 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا: مدیرکل تعزیرات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰ هزار لیتر الکل قاچاق حوالی میمند این استان با هماهنگی دستگاه های نظارتی و امنیتی توسط ماموران پلیس کشف و ضبط شد.

براتعلی صالحی اظهار داشت: این محموله الکل در یک عملیات سری و هماهنگی دادستانی و نیروی انتظامی استان کشف و با تعقیب و گریز نیروی انتظامی استان در پاسگاه میمند محموله توقیف شد.

وی افزود: این درحالی است که استان کهگیلویه و بویراحمد در شرایط حساس کنونی به چنین اقلام بهداشتی از جمله الکل برای پیشگیری از کرونا نیاز دارد.

مدیرکل تعزیرات کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: محموله مذکور از یکی از کارخانه‌های شهرک‌های صنعتی یاسوج به طرف استان‌های اصفهان و تهران در حال انتقال بود.

 صالحی بیان کرد: مسؤولان استان باید با همکاری هم از چنین اقداماتی جلوگیری کنند و اجازه ندهند که افراد سودجو دست به چنین اقداماتی بزنند.

 به گفته مسوولان بهداشتی استان کهگیلویه و بویراحمد  تاکنون چهار نفر در این استان به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس