۲۲:۱۷:۰۰ - جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸
جلوه نمایی طبیعت زیبای امامزاده جعفر گچساران
مجموعه‌ای از تصاویر طبیعت زیبا و رویایی از برخی مناطق دهستان امامزاده جعفر گچساران در فصل زمستان را برای شما مخاطبین گرامی قرار داده ایم تا با دیدن آن‌ها روحتان تازه شود.   سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:  ما همواره طبیعت را بهترین موضوع برای عکاسی می‌دانیم و زیباترین لحظاتمان را در آن […]

مجموعه‌ای از تصاویر طبیعت زیبا و رویایی از برخی مناطق دهستان امامزاده جعفر گچساران در فصل زمستان را برای شما مخاطبین گرامی قرار داده ایم تا با دیدن آن‌ها روحتان تازه شود. 

سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:  ما همواره طبیعت را بهترین موضوع برای عکاسی می‌دانیم و زیباترین لحظاتمان را در آن ثبت می‌کنیم، چرا که با دیدن این تصاویر می‌توانید برای دقایقی خود را در دامن طبیعت احساس کنید.

با زندگی شهری امروزه و فعالیت‌های زیاد روزمره، همه ما فاصله زیادی با طبیعت و مناظر مختلف داریم و گاه پیش می‌آید که ماه‌ها بگذرد و سری به طبیعت نزده باشیم، در هر منطقه‌ای از این دنیای خاکی مناظری بسیار شگرف و زیبا وجود دارد و مشاهده چشم اندازهای طبیعت در فصل‌های مختلف سال می‌تواند برای انسان نیزبسیار جذاب باشد.

در این گزارش مجموعه‌ای از تصاویر طبیعت زیبا و رویایی از برخی مناطق دهستان امامزاده جعفر گچساران در فصل زمستان را برای شما مخاطبین گرامی قرار داده ایم تا با دیدن آن‌ها روحتان تازه شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس