۱۹:۲۹:۵۶ - سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
کمبود ماسک در گچساران 
مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت در این شهرستان کمبود ماسک برای استفاده شهروندان وجود دارد اما بخشی از ماسک مورد نیاز در مراکز درمانی تامین شده است.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت: در این شهرستان کمبود ماسک برای استفاده شهروندان وجود دارد اما بخشی […]

مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت در این شهرستان کمبود ماسک برای استفاده شهروندان وجود دارد اما بخشی از ماسک مورد نیاز در مراکز درمانی تامین شده است.Image result for کمبود ماسک

 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت: در این شهرستان کمبود ماسک برای استفاده شهروندان وجود دارد اما بخشی از ماسک مورد نیاز در مراکز درمانی تامین شده است.

سهراب صیدی اظهار داشت: با توجه به اینکه برخی افراد برای حضور در مکان های شلوغ نیازمند استفاده از ماسک هستند برای تامین این نیاز بهداشتی مردم گچساران چاره اندیشی شود.

وی بیان کرد: شهروندان به ویژه بیماران خاص برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در صورت امکان در خانه بمانند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران از توزیع ۱۰هزار عدد ژل ضدعفونی کننده در داروخانه های این شهرستان خبر داد.

صیدی عنوان کرد: شست و شو ضدعفونی مطب های پزشکان، ساختمان های اداری، زیرساخت های آموزشی، زندان، معابر عمومی و زندان از اقدامات انجام شده برای پیشگیری از ویروس کرونا در این شهرستان است که با مشارکت دستگاه های اجرایی انجام شده است.

وی تصریح کرد: انجام غربالگری تب در ورودی شهر دوگنبدان برای مسافران از دیگر اقدامات جهت پیشگیری از ویروس کرونا در گچساران بوده است.

صیدی مشارکت مردم این شهرستان برای پیشگیری از ویروس کرونا را خوب ارزیابی کرد و افزود: تاکنون موردی از این بیماری در گچساران گزارش نشده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس