۲۳:۳۴:۵۸ - دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
ضدعفونی معابر پرتردد گچساران
از ابتدای انتشار شیوع خبر ویروس کرونا در کشور، تمامی معابر پر تردد و مکان‌های عمومی شهر گچساران ضدعفونی و گند زدایی شد.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  به منظور جلوگیری از شیوع کرونا معابر پرتردد گچساران ضدعفونی شد.  مسئول ایستگاه‌های آتش نشانی گچساران گفت: از ابتدای انتشار شیوع خبر ویروس کرونا در […]

از ابتدای انتشار شیوع خبر ویروس کرونا در کشور، تمامی معابر پر تردد و مکان‌های عمومی شهر گچساران ضدعفونی و گند زدایی شد. 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  به منظور جلوگیری از شیوع کرونا معابر پرتردد گچساران ضدعفونی شد.

 مسئول ایستگاه‌های آتش نشانی گچساران گفت: از ابتدای انتشار شیوع خبر ویروس کرونا در کشور تمامی معابر پر تردد و مکان‌های عمومی شهر گچساران ضدعفونی و گند زدایی شد.
کامبیز افشین پور افزود: تاکنون در چندین مرحله تمامی خیابان‌های پرتردد و مکان ‌های عمومی گندزدایی و ضدعفونی شده است. 
وی گفت: خیابان‌های و معابر عمومی و پر تردد از جمله خیابان‌ها و معابر شهید بلادیان، شهید بشارت، هلال احمر، خیابان کلینیک مهر، ترمینال، روگذر و زیرگذر و بازار میوه فروشان  ضدعفونی شده شهر گچساران در چند روز اخیر بوده است.
افشین پور اذعان کرد: پمپ بنزین‌ها، خودپردازها،بانک‌ها و معابر پرتردد نیز برای پیشگیری از ویروس کرونا در چند روز آینده گندزدایی می شود.
وی با بیان اینکه  مواد ضدعفونی مورد نیاز برای گندزدایی و ضدعفونی معابر و مکان‌های پرتردد این شهر تامین شده و کمبودی وجود ندارد، افزود: هم اکنون ۵۰ نفر از کارکنان در ۲ ایستگاه آتش نشانی شهر گچساران شبانگاه پس از تعطیلی بازارهای شهر به ضدعفونی معابر و خیابان های این شهر اقدام می کنند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس