۱۳:۴۷:۵۹ - یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
تمامی دانشگاه‌ها و مدارس کهگیلویه و بویراحمد تا پایان هفته تعطیل شدند.
بر اساس تصمیم شورای سلامت کهگیلویه و بویراحمد همه مقاطع تحصیلی و دانشگاه های این استان تا پنجشنبه هشت اسفند تعطیل شد.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما: بر اساس تصمیم شورای سلامت کهگیلویه و بویراحمد همه مقاطع تحصیلی و دانشگاه های این استان تا پنجشنبه هشت اسفند تعطیل شد.  مدیرکل آموزش و پرورش این استان […]

بر اساس تصمیم شورای سلامت کهگیلویه و بویراحمد همه مقاطع تحصیلی و دانشگاه های این استان تا پنجشنبه هشت اسفند تعطیل شد.Image result for تعطیلی مدارس قرمز

 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیمابر اساس تصمیم شورای سلامت کهگیلویه و بویراحمد همه مقاطع تحصیلی و دانشگاه های این استان تا پنجشنبه هشت اسفند تعطیل شد.

 مدیرکل آموزش و پرورش این استان گفت: بر اساس تصمیم شورای سلامت استان که به ریاست استاندار برگزار شد همه مقاطع تحصیلی در استان تا پنج شنبه تعطیل است.
هادی زارع پور افزود: با توجه به بررسی های انجام شده و تصمیم شواری سلامت به منظور پیشگیری از شیوع ویروس بیماری کرونا در  استان کهگیلویه و بویراحمد تمامی مدارس دوره های تحصیلی از امروز یکشنبه چهارم اسفند تا پایان هفته تعطیل اعلام شد.
وی ادامه داد: این تصمیم به منظور حفظ سلامت دانش‌آموزان و ضدعفونی کامل مراکز آموزشی اتخاذ شد و تعطیلی تمامی مدارس شهری و روستایی استان در هر دو نوبت صبح و بعد از ظهر را شامل می شود.
همچنین آقای عریان رییس دانشگاه یاسوج هم گفت: دانشگاه و خوابگاههای دانشجویی این دانشگاه نیز تا پنج شنبه تعطیل هستند.
شیوع ویروس کرونا از اواخر دسامبر گذشته (آذر/دی) از کشور چین آغاز شد و تاکنون هزاران نفر در این کشور به این ویروس مبتلا شده‌اند و صدها نفر نیز بر اثر ابتلا به آن جان خود را از دست داده‌اند.
این بیماری قابل پیشگیری است و به‌راحتی و با راهکارهای ساده می‌توان از شیوع و ابتلا به آن جلوگیری کرد. 
به گفته مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان تاکنون موردی از ابتلا به بیماری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد گزارش نشده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس