۲۲:۳۵:۲۹ - شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
اعلام اسامی نامزد‌های منتخب مجلس یازدهم در کهگیلویه و بویراحمد
ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد اسامی نامزد‌ها منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی این استان را اعلام کرد.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد اسامی نامزد‌ها منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی این استان را اعلام کرد.  کل آراء ماخوذه در حوزه بویراحمد و دنا ۱۷۵هزار و ۸۵۴ رای […]

ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد اسامی نامزد‌ها منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی این استان را اعلام کرد. 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد اسامی نامزد‌ها منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی این استان را اعلام کرد.

 کل آراء ماخوذه در حوزه بویراحمد و دنا ۱۷۵هزار و ۸۵۴ رای و کل آراء صحیح ۱۷۳هزار و ۳۳۶بوده که مهدی روشنفکر ۶۶ هزار و ۸۹۵، محمد بهرامی ۴۱ هزار و ۹۵۱، نادر منتظریان ۳۶هزار و ۸۸، غلام محمد زارع ۲۷هزار و ۹۸۶ و محمد رضوان خود ۴۱۶رای را کسب کردند.

در حوزه کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام کل آراء ماخوذه ۱۲۹ هزار و ۲۳۵رای و کل آراء صحیح ۱۲۶هزار و ۹۸۶رای بوده که حجت الاسلام محمد موحد ۷۵ هزار و ۸۵۰رای، عدل هاشمی پور ۴۷ هزار و ۱۷۹، فرزاد نجات نیا ۲هزار و ۹۹۴، امیر همتی نژاد ۳۹۳، علی رضا سجادی ۲۳۴، پروین دانشور ۱۶۹، سپهدار عبدپور ۱۶۲، عنایت الله واحدی منش ۵ و امیرحسین برخه صفر رای را کسب کردند.
در حوزه انتخابیه گچساران و باشت؛ کل آراء ماخوذه ۷۷ هزار و ۸۴۱رای و کل آراء صحیح ۷۶هزار و ۵۲۸رای بوده که غلامرضا تاجگردون ۳۸هزار و ۴۲۲رای، سید قدرت الله حسینی بحرینی ۲۱هزار و ۴۱۴، اردلان زینل زاده ۸هزار و ۹۷۷رای و هومن عسکری ۷هزار و ۶۳۷، میلاد گرجی زاده ۷۸ و بهنام همتی صفر رای را کسب کردند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس