۱۴:۰۱:۱۹ - پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
جاسازی محموله قاچاق ۴میلیارد تومانی در پوشش قیر
در ابتدا راننده یک برگ بارنامه حامل ۲۳ هزار لیتر قیر را ارائه کرد و مأموران به رفتار راننده کامیون مشکوک شدند و در بازرسی از آن ۱۸۹ هزار عدد فلش و مموری،۱۰هزار و ۸۰۰ عدد کابل شارژر،۴ هزار و ۲۵۱ عدد پاور بانک و دیگر متعلقات رایانه ای که به طرز بسیار ماهرانه ای […]

در ابتدا راننده یک برگ بارنامه حامل ۲۳ هزار لیتر قیر را ارائه کرد و مأموران به رفتار راننده کامیون مشکوک شدند و در بازرسی از آن ۱۸۹ هزار عدد فلش و مموری،۱۰هزار و ۸۰۰ عدد کابل شارژر،۴ هزار و ۲۵۱ عدد پاور بانک و دیگر متعلقات رایانه ای که به طرز بسیار ماهرانه ای در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد

 

 

سیمای زاگرس به نقل از پایگاه خبری پلیس:  فرمانده انتظامی استان از کشف محموله قاچاق به ارزش ۴۰ میلیارد ریال از یک دستگاه کامیون تریلی مخزن دار در محور یاسوج-اصفهان خبر داد.

 سردار مهدی انصاری اظهار داشت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هماهنگی مرجع قضائی در محور ورودی یاسوج به اصفهان ایست و بازرسی برقرار کردند.

وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه کامیون تریلی کشنده مخزن دار مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: در ابتدا راننده یک برگ بارنامه حامل ۲۳ هزار لیتر قیر را ارائه کرد و مأموران به رفتار راننده کامیون مشکوک شدند و در بازرسی از آن ۱۸۹ هزار عدد فلش و مموری، ۱۰ هزار و ۸۰۰ عدد کابل شارژر، ۴ هزار و ۲۵۱ عدد پاور بانک و دیگر متعلقات رایانه ای که به طرز بسیار ماهرانه ای در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.

سردار انصاری با اشاره به این که کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را ۴۰ میلیارد ریال اعلام کردند، خاطرنشان کرد: متهم دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر مجاز و قاچاق توسط افراد سود جو، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس