۲۰:۲۲:۱۶ - چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
نماینده دولت در مجلس گفته به دنبال مذاکره با ترامپ هستند، اگر به نتیجه نرسد رییس جمهور استعفا می دهد.
نماینده دولت در یکی از جلسات کمیسیون تلفیق اعلام کرده که دولت به دنبال مذاکره با ترامپ است و اگر به نتیجه برسد که هیچ اما اگر به نتیجه نرسد رییس جمهور استعفا می دهد، متأسفانه همواره در نگاه عده ای کاسبکاری وجود دارد و با فرار رو به جلو می خواهند ضعف ها و […]

نماینده دولت در یکی از جلسات کمیسیون تلفیق اعلام کرده که دولت به دنبال مذاکره با ترامپ است و اگر به نتیجه برسد که هیچ اما اگر به نتیجه نرسد رییس جمهور استعفا می دهد، متأسفانه همواره در نگاه عده ای کاسبکاری وجود دارد و با فرار رو به جلو می خواهند ضعف ها و کم کاری های خود را پنهان کنند.سیمای زاگرس به نقل از رسا: علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس در نشست بصیرتی و سیاسی که با حضور جمعی از طلاب و فضلا برگزار شد، انقلاب اسلامی را رقیب نظام سلطه دانست و گفت: باید معارضه ها و تهدیدات را در این سطح ارزیابی کرد.

وی افزود: بعد از انقلاب اسلامی آمریکا روز به روز رو به افول رفته و نظام اسلامی به افق های گسترده تری رسیده است، آمریکای امروز آمریکای گذشته نیست و به شدت عقب رفته است و شرایط امروز ایران نیز با گذشته تفاوت فراوانی کرده است.

نماینده سابق مجلس با بیان این که ایران در گذشته در حداقل ها دچار مشکل بود، اظهار داشت: ایران امروز به جایی رسیده که وقتی عین الاسد را مورد هدف قرار می دهد دشمن جرأت پاسخ ندارد و وقتی ایران دشمن را تهدید می کند ناوهای خود را از منطقه دور می کند.

وی اضافه کرد: اسلام، رهبری ولایت فقیه و مردم حاضر در صحنه مزیت های اختصاصی ایران هستند که هیچ جا مانند آن وجود ندارد اما متأسفانه مسؤولان توجهی به این مزیت های اختصاصی ندارند و  غافل هستند که توجه به اسلام، تبعیت از رهبری و تکیه بر مردم ظرفیت زا است.

زاکانی با بیان این که کشور به جایی رسیده که تغییر قطعی است، گفت: بحث این است که چه کسانی این تغییر را مدیریت کنند، تکرار مجلسی مانند مجلس فعلی خیلی بعید است یعنی مجلسی که به جای در رأس امور بودن به دنبال مسائل دیگر است، کشور و مردم دیگر کشش ندارد که عده ای به نام مسؤولیت کاسبی کنند.

وی با اشاره به لایحه بودجه ۹۹ افزود: دولت برای سال آینده ۱۵۰ هزار میلیارد تومان کسری بودجه دارد، نماینده دولت در یکی از جلسات کمیسیون تلفیق اعلام کرده که دولت به دنبال مذاکره با ترامپ است و اگر به نتیجه برسد که هیچ. اما اگر به نتیجه نرسد رییس جمهور استعفا می دهد، متأسفانه همواره در نگاه عده ای کاسبکاری وجود دارد و با فرار رو به جلو می خواهند ضعف ها و کم کاری های خود را پنهان کنند.

نماینده سابق مجلس اظهار داشت: مشکل امروز این است که برخی عامل دشمن هستند یا این که ناآگاهانه نقش عامل را بازی می کنند؛ به عنوان مثال وقتی ما می توانیم فرآورده های نفتی داشته باشیم و صادر کنیم چرا عده ای مانند آقای زنگنه با آن مخالفت می کنند، امروز کشور کشش برخی مسؤولان فعلی را ندارد چرا که برخی کارهای مسؤولان تنها از یک عامل متصور است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس