۲۳:۲۱:۳۶ - چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
“مرگ خاکستری” مخدری ده هزار برابر قوی تر از مورفین
مرگ خاکستری ده هزار برابر قوی تر از مورفین است. حتی یک دوز کوچک این مخدر می‌تواند یک فرد را بکشد. هشدار داد که این ماده حتی نباید لمس شود.   سیمای زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  پلیس ایالات متحده آمریکا درباره ماده مخدر جدیدی که ده هزار برابر قوی تر از مورفین است، هشدار […]

مرگ خاکستری مخدری ده هزار برابر قوی تر از مورفین

 

سیمای زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  پلیس ایالات متحده آمریکا درباره ماده مخدر جدیدی که ده هزار برابر قوی تر از مورفین است، هشدار داد.

در ایالت لوئیزیانا ایالات متحده، پلیس در طی پاکسازی‌ها با ماده مخدر مرگبار جدیدی به نام “مرگ خاکستری” روبرو شده است.

دیوید اسپنسر، نماینده دفتر کلانتر شهرستان سنت مری اظهار داشت که پلیس برای نخستین بار با این ماده مخدر روبرو شده است. طبق اعلام پلیس، این ماده حاوی هروئین، فنتانیل و تعدادی مواد افیونی خطرناک است. “مرگ خاکستری” ده هزار برابر قوی تر از مورفین است. حتی یک دوز کوچک این مخدر می‌تواند یک فرد را بکشد.
a close up of a snow covered ground: Gray death

به گفته اسپنسر، رنگ این مخدر شبیه بتن است. وی همچنین هشدار داد که این ماده حتی نباید لمس شود. اسپنسر گفت: ما قطعاً باید این اطلاعات را در اختیار عموم مردم قرار دهیم تا در جریان این موضوع باشند.

“مرگ خاکستری” اولین بار در سال ۲۰۱۷ در ایالات آلاباما و جورجیا ظاهر شد. این مخدر بعداً در اوهایو و پنسیلوانیا رواج یافت.

Gray death Louisiana sheriff’s office warns people to ‘never pick up or touch’ new deadly drug

Lethal drug called ‘gray death’ could kill by contact, officials say

Louisiana police warn of deadly ‘gray death’ drug so powerful just touching it could be lethal

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس