۰:۴۷:۳۷ - سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
واکنش شدید احمد خورشیدی به تایید صلاحیت غلامرضا تاجگردون/ تاجگردون پدر رانت ایران است!
سوال بنده از آقای عباسعلی کدخدایی همه‌کاره شورای نگهبان این است که علت این همه تقلا برای تایید غلامرضا تاحگردون که به ” پدر رانت ایران ” مشهور است چیه؟   سیمای زاگرس:  سردار احمد خورشیدی آزاد از فعالین سیاسی و اجتماعی کشور که به شدت پیگیر افشای مسایل پشت پرده غلامرضا تاجگردون نماینده کنونی […]

سوال بنده از آقای عباسعلی کدخدایی همه‌کاره شورای نگهبان این است که علت این همه تقلا برای تایید غلامرضا تاحگردون که به ” پدر رانت ایران ” مشهور است چیه؟جدیدترین واکنش خورشیدی آزاد به تاجگردون: چطوری جناب دستپخت شورای نگهبان؟

 

سیمای زاگرس سردار احمد خورشیدی آزاد از فعالین سیاسی و اجتماعی کشور که به شدت پیگیر افشای مسایل پشت پرده غلامرضا تاجگردون نماینده کنونی گچساران و باشت در مجلس هستند، در یک یادداشت در کانال تلگرامی خود” کانال خورشید” نسبت به تایید صلاحیت غلامرضا تاجگردون از سوی شورای نگهبان، واکنش شدیدی نشان دادند. 

 

سوال بنده از آقای عباسعلی کدخدایی همه‌کاره شورای نگهبان این است که علت این همه تقلا برای تایید غلامرضا تاحگردون که به ” پدر رانت ایران ” مشهور است چیه؟

چرا این همه مدرک دال بر تخلفات بیشمار ایشان را که از چندین کانال به شورای نگهبان ارائه شد مورد استناد قرار نگرفت از جمله:

۱- شناسنامه جعلی ایشان که در خود شورای نگهبان وجود دارد — اگر از یکی دیگه شناسنامه جعلی می‌گرفتید چند بار رد صلاحیتش می‌کردید؟
۲ – بیش از ۸۰ شرکت اقتصادی و پررانتی که یا به نام خود تاجگردون است یا به نام نزدیکان اوست که خلاف بین قانون است از جمله بند ۷ قانون سلامت اداری
۳- نفوذ در مراکز مالی و اقتصادی کشور از جمله بانک‌ها و بیمه‌ها و گمرکات و سازمان مالیاتی و بانک مرکزی و وزارت نفت و وزارت اقتصاد و هر جا که بوی پول استشمام بشود !!!
۴- -گزارشات مفصل از توهین‌های غلامرضا تاجگردون به شخص رهبری و شورای نگهبان و ارکان نظام که در پرونده‌اش وجود دارد
۵- حضور پررنگ او در جریان تحصن نماینده‌های ضد انقلاب مجلس ششم برای در تنگنا قرار دادن نظام


 ** آقای کدخدایی شما با تلاش و خودکشی که برای تایید صلاحیت ایشان انجام دادید فقط خودتان را زیر سوال نبردید بلکه شورای نگهبانی را مخدوش کردید که از دستاوردهای بزرگ انقلاب و خون برادرهای ما و تیر ترکش خوردن‌های مان است، شمایی که وقتی ما چند تا چند تا شهید می‌دادیم و زیر آتش دشمن جان می‌کندیم مَشغول !!! در فرانسه بودید. 
حرکات شما به شدت مشکوک و زیان زننده به اعتبار نظام پیش مردم است.

این را گفتم که فکر نکنید احدی از مردم ایران از امثال شماها واهمه‌ای به دل دارند، ماها ۴۵ سال است داریم برای پایداری نظام مقدس‌مان و انقلاب‌مان جان می‌کنیم و حیثیت می‌دهیم و شک نکنید انقلاب را از دستان امثال‌تان خارج خواهیم نمود.


احمد خورشیدی آزاد – رزمنده جانباز – برادر ۲ شهید روحانی و ۳ جانباز بسیجی

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس