خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۱۱/۱۰ ۲۲:۰۱
شناسه خبر : 29549

ابلاغ ۳۸ میلیارد تومان یارانه سود تسهیلات به ۴۹ طرح در استان

دولت برای ۴۹ طرح قابل واگذاری به بخش خصوصی در کهگیلویه و بویراحمد، ۳۸ میلیارد تومان یارانه سود تسهیلات به استان ابلاغ کرده است. ۱۴ طرح ورزشی، ۱۳ طرح گردشگری، هشت طرح آب منطقه‌ای و آب و فاضلاب شهری، دو طرح در حوزه علوم پزشکی، هفت طرح در آموزش و پرورش و دو طرح در حوزه […] ...

دولت برای ۴۹ طرح قابل واگذاری به بخش خصوصی در کهگیلویه و بویراحمد، ۳۸ میلیارد تومان یارانه سود تسهیلات به استان ابلاغ کرده است. ۱۴ طرح ورزشی، ۱۳ طرح گردشگری، هشت طرح آب منطقه‌ای و آب و فاضلاب شهری، دو طرح در حوزه علوم پزشکی، هفت طرح در آموزش و پرورش و دو طرح در حوزه کشاورزی است.Image result for ‫یارانه سود تسهیلات‬‎

 

 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  دولت برای ۴۹ طرح قابل واگذاری به بخش خصوصی در کهگیلویه و بویراحمد، ۳۸ میلیارد تومان یارانه سود تسهیلات به استان ابلاغ کرده است.

معاون اقتصادی استانداری این استان در جلسه ستاد اقتصادی مقاومتی استان با بیان اینکه این تعداد طرح مربوط به هشت دستگاه اجرایی است گفت: ۱۴ طرح ورزشی، ۱۳ طرح گردشگری، هشت طرح آب منطقه‌ای و آب و فاضلاب شهری، دو طرح در حوزه علوم پزشکی، هفت طرح در آموزش و پرورش و دو طرح در حوزه کشاورزی است.
حشمت اله صمیمی دوست با تاکید به اینکه برای واگذاری این طرح‌ها باید تلاش بیشتری به کار گرفته شود، افزود: دولت برای این تعداد طرح ۳۸ میلیارد تومان یارانه سود تسهیلات به استان ابلاغ کرده است.
Image result for ‫یارانه سود تسهیلات‬‎
معاون اقتصادی استانداری تاکید کرد با توجه به اهمیت موضوع باید کار‌ها کارشناسی شده، تخصصی و فنی توسط دستگاه‌های اجرایی، مدیریت و برنامه ریزی و با همکاری اتاق بازرگانی و سرمایه گذاران بومی انجام شود.
صمیمی دوست با بیان اینکه واگذاری طرح‌های عمرانی نیمه تمام به بخش خصوصی از اهداف مهم اقتصاد مقاومتی است اضافه کرد: علمی کردن فرآیند واگذاری، برای تسریع در واگذاری این طرح ها باید مورد توجه قرار گیرد.
معاون امور اقتصادی استانداری گفت: طرح‌های هر دستگاه در جلسات کمیسیون مخصوص آن بخش مورد بررسی دقیق قرار می گیرند و سپس برای تصمیم نهایی به جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان ارائه شود.