۱۹:۴۵:۵۳ - سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
تهدید داعش: اسرائیل را به زمین آموزشی سلاح های خود تبدیل می کنیم.
سازمان تروریستی داعش اعلام کرده به علت اجرای برنامه معامله قرن، که قصد دارد اسرائیل را هدف اصلی حملات خود قرار دهد.  این تروریست ها تهدید کردند که حملات را تشدید می کنند و شهرک های اسرائیلی را به محوطه آزمایش موشک و سلاح شیمیایی تبدیل خواهند کرد.   سیمای زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  داعش […]

ترامپ از معامله قرن رونمایی می‌کند

 

سیمای زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  داعش تهدید کرده است که می تواند از اسرائیل زمینه آموزش سلاح های شیمیایی درست کند.

 با استناد به پیام صوتی شبه نظامیان داعش منتشر شده: سازمان تروریستی داعش اعلام کرده، که قصد دارد اسرائیل را هدف اصلی حملات خود قرار دهد.

همانطور که اشاره شد، دلیل چنین بیانیه ای برنامه ایالات متحده برای حل مناقشه بین اسرائیل و فلسطین در خاورمیانه است که “معامله قرن” نامیده می شود.

در همین راستا، این تروریست ها تهدید کردند که حملات را تشدید می کنند و شهرک های اسرائیلی را به محوطه آزمایش موشک و سلاح شیمیایی تبدیل خواهند کرد.

Benjamin Netanyahu and Donald Trump shake hands

پیش از این، دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده و نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو در نشست مشترک در کاخ سفید در مورد “معامله قرن” بحث کردند. جزئیات طرح حل مناقشه بعدا اعلام خواهد شد.

کاخ سفید در آوریل ۲۰۱۹ اعلام کرد که “معامله قرن” با هدف حل و فصل مناقشه فلسطین و اسرائیل انجام شده است. ایالات متحده قصد دارد تا اورشلیم را تقسیم کند و یک کشور مستقل فلسطین ایجاد کند. در ۲۳ ژوئن، پیشنهادی برای اختصاص ۵۰ میلیارد دلار برای اجرای این پروژه ارائه شد.

Trump delivers remarks with Netanyahu on Mideast peace plan

Donald Trump to publish delayed Middle East ‘peace plan

Thousands of Gazans protest Trump peace plan ahead of releaseThe Times of Israel

 Donald Trump meets the Israeli prime minister, Benjamin Netanyahu, at the White House. Netanyahu will be alongside Trump when he unveils the plan

صفقه القرن- Trump peace plan- תוכנית השלום של טראמפ

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس