خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۱۱/۰۸ ۲۰:۰۴
شناسه خبر : 29504

بیشترین ترس دشمنان از حضور ملت ایران در صحنه است.

 نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: بیشترین ترس دشمنان از حضور گسترده قشرهای مختلف ملت ایران در تمامی عرصه ها و صحنه هاست.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: بیشترین ترس دشمنان از حضور گسترده قشرهای […] ...

 نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: بیشترین ترس دشمنان از حضور گسترده قشرهای مختلف ملت ایران در تمامی عرصه ها و صحنه هاست.بیشترین ترس دشمنان از حضور ملت ایران در صحنه است

 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: بیشترین ترس دشمنان از حضور گسترده قشرهای مختلف ملت ایران در تمامی عرصه ها و صحنه هاست.

حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی روز سه شنبه در نشست کارگروه های اجرایی ستاد ایام الله دهه فجر امسال کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: به همین دلیل نیز دشمنان همواره تلاش می کنند که حضور ملت ایران در صحنه ها و عرصه های مختلف را کمرنگ کنند.

وی افزود: شرکت پرشور ملت ایران در آیین تشییع پیکر شهید سردار قاسم سلیمانی سبب وحشت سران آمریکا و رژیم صهیونیستی شد.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: چنانچه شکوه و عظمت انقلاب اسلامی به نحو احسن از سوی ملت ایران و مردم این استان درک شود می توانند بیش از پیش به اهمیت آن پی ببرند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران الهی بوده و دارای آرمان های والا، معنوی و متعالی است.

وی ابراز داشت: تحول گرایی، تاریخ ساز بودن، تحقق ارزش های دینی و مقابله با استکبار جهانی از جمله ویژگی های برجسته انقلاب اسلامی ایران بوده که آن را از دیگر انقلاب های دنیا متمایز کرده است. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: ایران در دوران رژیم پهلوی مستعمره بیگانگان بود و پیروزی انقلاب اسلامی مجد و شرافت را یکبار دیگر به کشور و ملت ایران بازگرداند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: امروزه ایران اسلامی به چنان عظمت، ابهت و اقتداری رسیده که می تواند با ابرقدرت ها از جمله آمریکای جنایتکار مقابله کرده و بزرگترین مانع در برابر نظام سلطه باشد.

وی افزود: نکته مهم و قابل تأمل آنکه دشمنان نیز در مورد اقتدار مثال زدنی ایران اسلامی مطالبی را بیان کرده و به آن اعتراف می کنند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: عظمت، ابهت و اقتدار کنونی ایران اسلامی به برکت نظام و انقلاب و مرهون خون شهدا و رشادت های تحسین برانگیز رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس است.  

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: برکات نظام و انقلاب در تمامی ابعاد از جمله مذهبی، فرهنگی، اجتماعی، علمی، اقتصادی و سیاسی چشمگیر است.

وی ابراز داشت: بیداری اسلامی و حرکت های مذهبی و آزادیخواهانه در کشورهای مختلف دنیا متأثر و برگرفته از انقلاب اسلامی ایران است.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: نظام و انقلاب به عنوان یک امانت مهم در اختیار مردم و مسؤولان اجرایی کشور است و باید به بهترین نحو ممکن از آن حراست و حفاظت شود.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: مسؤولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در ایام الله دهه فجر امسال برکات، دستاوردها و خدمات ارزنده نظام و انقلاب را به طور منصفانه و بدون هیچگونه بزرگنمایی برای مردم این استان تبیین و تحلیل کنند.

وی افزود: خدمت کردن به مردم کشور و کهگیلویه و بویراحمد در این حکومت الهی و نظام اسلامی دارای ثواب مضاعف است و هرگونه خیانت به آنان نیز مستحق مجازات سخت و سنگین خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: دشمنان از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از تمامی روش ها، امکانات و ابزارها برای ضربه زدن به کشور و ملت ایران استفاده کرده اند اما به لطف الهی تمامی توطئه های شوم آنان خنثی و مشت های محکمی نیز به آنان زده شده است.   

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: انواع هجمه های دشمنان علیه نظام و انقلاب از جمله در زمینه های اقتصادی و فرهنگی به تازگی افزایش یافته و در چنین شرایطی باید ملت ایران هوشیارتر، بیدارتر، آگاه تر، فهیم تر، بابصیرت تر و انقلابی تر باشند.

وی با اشاره به تلاش، اقدام و همت جدی مسؤولان اجرایی کشور و کهگیلویه و بویراحمد در طول ۴۱ سال گذشته، ابراز داشت: موفقیت های مهمی نیز در عرصه های گوناگون کسب شده هر چند که نمی توان وجود برخی مشکلات و کمبودها را انکار کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی گفت: دستیابی به اهداف والای نظام و انقلاب و کسب توسعه و پیشرفت در خور شأن ملت ایران هنوز به طور کامل محقق نشده که نتیجه سوء مدیریت ها و تحریم های ظالمانه دشمنان است.