۱۲:۱۵:۲۴ - دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
تصاویر دیدنی از زمستان زیبای گچساران
منطقه قلات روستای گناوه گچساران دارای چشم‌اندازهای بسیار زیبایی بوده و وجود جاذبه‌های طبیعی دیدنی در آن، هر ساله در ایام زمستان و بهار گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند. سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب: منطقه قلات روستای گناوه گچساران دارای چشم‌اندازهای بسیار زیبایی بوده و وجود جاذبه‌های طبیعی دیدنی در آن، […]

منطقه قلات روستای گناوه گچساران دارای چشم‌اندازهای بسیار زیبایی بوده و وجود جاذبه‌های طبیعی دیدنی در آن، هر ساله در ایام زمستان و بهار گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند.
سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب: منطقه قلات روستای گناوه گچساران دارای چشم‌اندازهای بسیار زیبایی بوده و وجود جاذبه‌های طبیعی دیدنی در آن، هر ساله در ایام زمستان و بهار گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند.

،در فاصله ۱۴ کیلومتری شمال شهرستان گچساران و در دامنه کوه گناوه و ارتفاعات پایین دست کوه خامی، منطقه ای بسیار زیبا به نام قلات گناوه قرار دارد که طبیعت بسیار زیبا و دیدنی و چشم‌نواز آن چشم هر گردشگری را به خود جلب می‌کند.

قلات گناوه دارای چشم‌اندازهای بسیار زیبایی بوده و وجود جاذبه‌های طبیعی دیدنی در آن، هر ساله در ایام زمستان و بهار گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند.

درادامه تصاویر یک روز زیبای زمستانی در قلات گناوه گچساران را مشاهده کنید.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس