۱۳:۵۵:۲۳ - پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
۶ مطب و موسسه درمانی غیرمجاز در کهگیلویه پلمپ شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: چهار مطب پزشک و ۲ موسسه درمانی غیر مجاز در این شهرستان پلمپ شد. این مراکز بهداشتی و درمانی غیر مجاز طی یک ماه گذشته پلمپ شدند.     سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: چهار مطب پزشک و ۲ موسسه درمانی […]

رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: چهار مطب پزشک و ۲ موسسه درمانی غیر مجاز در این شهرستان پلمپ شد. این مراکز بهداشتی و درمانی غیر مجاز طی یک ماه گذشته پلمپ شدند.Related image

 

 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: چهار مطب پزشک و ۲ موسسه درمانی غیر مجاز در این شهرستان پلمپ شد.

محمدطاهر طیب‌زادگان اظهار داشت: این مراکز بهداشتی و درمانی غیر مجاز طی یک ماه گذشته پلمپ شدند.

وی بر تشدید نظارت از سوی بازرسان تاکید کرد وگفت: تشدید نظارت بر مراکز طب سنتی، مراکز خدمات پوست و مو در اولویت بازرسان است.

 طیب زادگان تصریح کرد:  با نظارت بازرسان و همکاری مردم در ارائه گزارش تخلفاتی، پزشکان و کسانی که مبالغی خارج از تعرفه مصوب اخذ کنند به تعزیرات حکومتی و کمیسیون ماده ۱۱ دانشگاه علوم پزشکی معرفی می شوند.

وی بیان کرد: طی پنج ماه اخیر بیش از ۴۰ فروشگاه آرایشی و بهداشتی فعال مورد بازرسی قرار گرفت.

طیب‌زادگان افزود: در این بازرسی ها لوازم آرایشی و بهداشتی فاقد برچسب، اصالت و تاریخ مصرف گذشته از سطح مراکز عرضه این فروشگاه‌ها جمع‌آوری شد.

وی بازدید از عطاری‌ها، داروخانه‌ها و بررسی نسخ و حق فنی و جمع‌آوری داروهای تاریخ مصرف گذشته را از جمله فعالیت‌های واحد غذا و داروی شبکه بهداشت و درمان اعلام کرد.

طیب زادگان صدور پروانه موسسه‌های درمانی، مطب و مراکز درمانی متقاضیان و همچنین برگزاری کمیسیون‌های پزشکی به صورت هفتگی از دیگر فعالیت‌های واحد نظارت بر درمان در حوزه سلامت شهرستان اعلام کرد.

۱۴ مرکز بهداشتی و درمانی، ۱۰۸ پایگاه سلامت و ۸۹ خانه بهداشت برای جمعیت ۱۳۱ هزار نفری در سطح شهرستان کهگیلویه وجود دارد.

شهرستان کهگیلویه دارای چهار بخش، چهار شهر و ۳۴۴ روستای بزرگ و کوچک است که ۴۵ درصد از جمعیت آن در روستاها ساکن هستند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس