خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۱۰/۲۴ ۲۳:۱۴
شناسه خبر : 29216

مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد: گلوگاه‌های فساد در اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب بسته شود.

مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل بالا بودن حجم عملیات در گلوگاه های فساد،بکارگیری Gis در صنعت آب و فاضلاب استان ضروری است.   سیمای زاگرس به نقل از باشگاه خبرنگاران:  مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل بالا بودن حجم عملیات در گلوگاه های فساد، بکارگیری Gis […] ...

مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل بالا بودن حجم عملیات در گلوگاه های فساد،بکارگیری Gis در صنعت آب و فاضلاب استان ضروری است.


 

سیمای زاگرس به نقل از باشگاه خبرنگاران:  مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل بالا بودن حجم عملیات در گلوگاه های فساد، بکارگیری Gis در صنعت آب و فاضلاب استان ضروری است.

 فیض الله پاسره مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد در نشست واحد مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد با اشاره حساسیت کار حوزه مهندسی و توسعه در شرکت آبفای استان، اظهار داشت: این واحد به عنوان متولی احداث و توسعه زیرساخت‌های آب و فاضلاب باید متعهدانه و با رعایت دقیق ضوابط فنی انجام وظیفه کند.

او با اشاره به اهمیت کاربرد سیستم‌‏های اطلاعات جغرافیایی (جی آی اس) در صنعت آب و فاضلاب عنوان کرد: این موضوع در عین اینکه بسیار ضروروی بوده اما مستلزم دانش و مهارت و مبانی لازم است.

مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد خواستار بسته شدن گلوگاه‌های فساد در روند اجرای پروژه‌ها شد و افزود: بکارگیری Gis در صنعت آب و فاضلاب استان ضروری است.

پاسره ابراز کرد: اهمیت بکارگیری Gis در صنعت آب و فاضلاب به دلیل بالا بودن حجم عملیات، هزینه ‏بر بودن پروژه‏‌ها و گستردگی سطح و محل اجراء بسیار چشمگیر و قابل لمس است.

او با اشاره به ضرورت رعایت یکپارچه ‏سازی نقشه برداری خیابان‌‏های در دست اجرا برابر دستورالعمل Gis توسط پیمانکاران و اجرایی کردن آن، خاطرنشان کرد: انجام تست‌های هیدرولیکی برای لوله و اتصالات انشعابات در دست اجرا برای کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از هدر رفت آب قبل از مدفون سازی خطوط و انشعابات لازم است.