۱۶:۵۸:۳۹ - چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
آیت الله ملک حسینی: حفظ و تبیین آثار دفاع مقدس برای نسل های جدید ضروری است.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: آثار دفاع مقدس باید حفظ، ثبت و ضبط شده و نسل های جدید نسبت به رخدادهای دوران دفاع مقدس به عنوان الگو استفاده کنند   سیمای زاگرس به نقل از مهر:  نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: آثار دفاع مقدس باید حفظ، ثبت و ضبط […]

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: آثار دفاع مقدس باید حفظ، ثبت و ضبط شده و نسل های جدید نسبت به رخدادهای دوران دفاع مقدس به عنوان الگو استفاده کنندحفظ و تبیین آثار دفاع مقدس برای نسلهای جدید ضروری است

 

سیمای زاگرس به نقل از مهر:  نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: آثار دفاع مقدس باید حفظ، ثبت و ضبط شده و نسل های جدید نسبت به رخدادهای دوران دفاع مقدس به عنوان الگو استفاده کنند.

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی ظهر چهارشنبه در دیدار مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد، افزود: آثار دفاع مقدس باید حفظ، ثبت و ضبط شده تا نسل های بعدی بدانند که چه رخ داده و از آنچه عامل فتح، پیروزی و عزت شد، به عنوان الگو استفاده کنند.

آیت الله ملک حسینی خاطرنشان کرد: ‌آنچه در دوران دفاع مقدس انجام دادیم، باید تبیین شده و به مانند یک الگو از آن بهره برد.

وی افزود: مسیر انتخاب شده پس از دوران دفاع مقدس توسط رهبر معظم انقلاب  که مبتنی بر حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برای آیندگان است، مسیر زیبایی است.

نماینده ولی فقیه در استان به اهمیت ایجاد مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در استان اشاره کرد و اظهار داشت: این پروژه باید پیگیری شده و اقدامات لازم نیز انجام شود.

آیت الله ملک حسینی ساماندهی و تکمیل یادمان شهدای گمنام، تبیین و قرائت کتاب های خاطرات شهدا از طریق صدا و سیما را  نیز مورد تاکید قرار داد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس