۱:۲۶:۰۹ - جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸
شمار داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم در کهگیلویه و بویراحمد به ۲۸ نفر رسید.
 رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد از ثبت‌نام ۲۸ نفر تا پایان روز پنجم ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.   سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد از ثبت‌نام ۲۸ نفر تا پایان روز پنجم ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای […]

 رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد از ثبت‌نام ۲۸ نفر تا پایان روز پنجم ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.Image result for انتخابات مجلس یازدهم"

 

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد از ثبت‌نام ۲۸ نفر تا پایان روز پنجم ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.

احد جمالی گفت: تعداد ثبت‌نامی‌های داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان روز پنجم ۲۸ نفر است.

وی اظهارکرد: از این تعداد ۱۶ نفر از حوزه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده،  ۶ نفر از  گچساران و باشت و تعداد ۶ نفر در بویراحمد و دنا ثبت‌نام کرده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: از مجموع ۲۸ نفر ثبت‌نامی، ۲۵ نفر مرد و ۳ نفر زن هستند.

جمالی ادامه داد: مدرک تحصیلی اکثر داوطلبان ثبت‌نامی در استان فوق لیسانس‌ است.

وی بیان کرد: طی دو روز آینده استقبال داوطلبان نمایندگی بیشتر می شود و تعداد افراد ثبت نامی در استان افزایش خواهد یافت.

لازم به ذکر است در حوزه کهگیلویه بزرگ، افردای مانند: سید محمد موحد، فرزاد نجات نیا و در حوزه گچساران و باشت افرادی مانند : غلامرضا تاجگردون، اردلان زینل زاده و در حوزه بویراحمد نیز افردی مانند اردوان ایزدپناه تاکنون ثبت نام نموده اند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس