۱۰:۱۴:۱۴ - چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
تصاویر سفری رؤیایی به روستای “کلاغ نشین” گچساران
مردمان عشایر منطقه کلاغ نشین سال‌های نه چندان دور در این منطقه قشلاق را سپری می‌کردند و اکنون با اجرای طرح اسکان روستانشین شده و از رفاه و درآمد خوب خود نیز راضی هستند؛ این روستای کوچک در ۳۰ کیلومتری شهر گچساران و در مجاورت جاده گچساران به شیراز قرار دارد. سیمای زاگرس به نقل […]

مردمان عشایر منطقه کلاغ نشین سال‌های نه چندان دور در این منطقه قشلاق را سپری می‌کردند و اکنون با اجرای طرح اسکان روستانشین شده و از رفاه و درآمد خوب خود نیز راضی هستند؛ این روستای کوچک در ۳۰ کیلومتری شهر گچساران و در مجاورت جاده گچساران به شیراز قرار دارد.سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:  اینجا همه برای رونق تولید و کسب درآمد در تکاپو هستند و هیچ فرد بیکاری در این روستا سکونت ندارد، مردم روستای کلاغ نشین گچساران ۱۵۰ هکتار باغ مرکبات و ۲ هزار راس دام سبک دارند.

مردمان عشایر منطقه سال‌های نه چندان دور در این منطقه قشلاق را سپری می‌کردند و اکنون با اجرای طرح اسکان روستانشین شده و از رفاه و درآمد خوب خود نیز راضی هستند؛ این روستای کوچک در ۳۰ کیلومتری شهر گچساران و در مجاورت جاده گچساران به شیراز قرار دارد.

به گفته اهالی روستای ۵۰ خانواری کلاغ نشین، اینجا همه برای رونق تولید و کسب درآمد در تکاپو هستند و هیچ فرد بیکاری در این روستا سکونت ندارد، مردم روستای کلاغ نشین ۱۵۰ هکتار باغ مرکبات وحدود ۲ هزار راس دام سبک  دارند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس