۱۰:۴۶:۱۲ - چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
تمدید مهلت بخشودگی ۱۰۰درصدی جرائم مالیاتی، خوش خدمتی مالیاتی به فعالان اقتصادی در راستای حمایت از رونق تولید است.
معاون حسابرسی اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد گفت که تمدید مهلت بخشنامه بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم قابل بخشش فعالان اقتصادی خوش خدمتی سازمان امور مالیاتی به فعالان اقتصادی در راستای حمایت عملی از مراکز کسب و کار و رونق تولید است.   سیمای زاگرس به نقل از رسانه مالیاتی:   معاون حسابرسی اداره کل […]

معاون حسابرسی اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد گفت که تمدید مهلت بخشنامه بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم قابل بخشش فعالان اقتصادی خوش خدمتی سازمان امور مالیاتی به فعالان اقتصادی در راستای حمایت عملی از مراکز کسب و کار و رونق تولید است. 

سیمای زاگرس به نقل از رسانه مالیاتی:   معاون حسابرسی اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد گفت که تمدید مهلت بخشنامه بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم قابل بخشش فعالان اقتصادی خوش خدمتی سازمان امور مالیاتی به فعالان اقتصادی در راستای حمایت عملی از مراکز کسب و کار و رونق تولید است.


شاهرخ ذوالقدرپور با بیان این که مودیان مالیاتی تا چهارم آبان ماه ۹۸ فرصت دارند نسبت به پرداخت اصل بدهی خود برای بهره مندی از بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم مالیاتی اقدام کنند، افزود: تمدید این بخشنامه اقدامی ارزشمند در جهت کمک به فعالان اقتصادی بوده است.


وی اظهار کرد که فعالان اقتصادی هرچه سریعتر برای استفاده از این بخشتانه اقدام کنند، زیرا موکول کردن این اقدام به ساعات پایانی فرصت محدود باقی مانده مشکلات زیادی را برای مودیان و کارکنان امور مالیاتی به همراه دارد.

تعداد پرشماری از فعالان اقتصادی از بخشنامه بخشودگی جرائم مالیاتی که به دستور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور که در راستای توجه به رهنمود مقام معظم رهبری و رونق تولید در جهت کمک به فعالان اقتصادی به ادارات مالیاتی ابلاغ و انجام گرفت، استقبال کردند و از این طریق اصل بدهی مالیاتی فعالان اقتصادی وصول و جرائم قابل بخشش آنها بخشوده شد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس