۱۳:۳۴:۴۱ - شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
تغییر ریاست کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد+جزئیات
روز پنجشنبه با حضور حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای، حسن نگین تاجی به جای غلامرضا مزارعی رییس کل دادگستری این استان معرفی می شود.   سیمای زاگرس به نقل از صبح زاگرس:  طبق گفته یک منبع آگاه رئیس جدید دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمد در روز پنجشنبه معارفه می شود.  طبق گفته یک منبع آگاه […]

روز پنجشنبه با حضور حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای، حسن نگین تاجی به جای غلامرضا مزارعی رییس کل دادگستری این استان معرفی می شود. 

سیمای زاگرس به نقل از صبح زاگرس:  طبق گفته یک منبع آگاه رئیس جدید دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمد در روز پنجشنبه معارفه می شود.

 طبق گفته یک منبع آگاه رئیس جدید دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در روز پنجشنبه معارفه می شود.

لازم به ذکر است مزارعی به مدت ۴ سال از تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ریاست کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد را برعهده داشت که به جای دکتر علی جمادی این منصب را عهده دار شد.

گفتنی است آئین تکریم و معارفه رییس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون اول قوه قضائیه ۳۱ مردادماه برگزار خواهد شد.

                                                 Image result for ‫دادگستری کهگیلویه و بویراحمد‬‎

بنابر گفته این منبع آگاه روز پنجشنبه با حضور حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای، حسن نگین تاجی به جای غلامرضا مزارعی رییس کل دادگستری این استان معرفی می شود.

آئین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمد به صورت کامل از این پایگاه خبری منتشر خواهد شد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس