۲۲:۱۱:۵۶ - جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸
۴۰۰۵ میلیارد ریال اعتبار به گچساران اختصاص یافت.
چهار هزار و ۵۰ میلیارد ریال در سال جاری از محل های مختلف منابع مالی به توسعه شهرستان گچساران اختصاص یافته است.  از این میزان اعتبار یکهزار و ۷۵۰ میلیارد ریال امروز بین دستگاه های اجرایی توزیع می شود.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: چهار […]

چهار هزار و ۵۰ میلیارد ریال در سال جاری از محل های مختلف منابع مالی به توسعه شهرستان گچساران اختصاص یافته است.  از این میزان اعتبار یکهزار و ۷۵۰ میلیارد ریال امروز بین دستگاه های اجرایی توزیع می شود.۴۰۰۵ میلیارد ریال اعتبار به گچساران اختصاص یافت

 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: چهار هزار و ۵۰ میلیارد ریال در سال جاری از محل های مختلف منابع مالی به توسعه شهرستان گچساران اختصاص یافته است.

حسن نوروزی روز جمعه در شورای برنامه ریزی گچساران اظهار داشت: از این میزان اعتبار یک هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال امروز بین دستگاه های اجرایی توزیع می شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امسال همچنین ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی به طرح های بزرگ عمرانی گچساران تخصیص یافته است.
نوروزی تصریح کرد: بودجه ملی بیشتر به طرح های راهسازی، تامین آب کشاورزی وآب و فاضلاب اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اهمیت سیمای شهری، روستایی و عشایر برای جذب سرمایه گذار و رونق صنعت گردشگری به عنوان نیازهای اقتصادی شهرستان گفت: ۳۲ درصد از اعتبارات توزیع شده امسال به این بخش ها تخصیص یافته است.
وی عنوان کرد: فصول آب و فاضلاب فرهنگ و هنر با ۱۵۰ ملیارد ریال در رده های بعدی بیشترین تخصیص اعتبار در سال جاری قرار دارند.

فرماندار گچساران نیز گفت: اعتبارات عمرانی این شهرستان در ۲۸ فصل و ۶۲ برنامه توزیع می شود.
علی خوان پایه با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۸۵ طرح عمرانی در گچساران در حال اجراست ابراز داشت: طرح هایی که دارای بیشترین پیشرفت فیزیکی هستند در اولویت اختصاص بودجه امسال قرار دارند.

وی عنوان کرد: ساخت تونل دیل، چهارخطه بابامیدان گچساران به بهبهان، بیمارستان کوی کارکنان و تکمیل طرح های تامین آب از جمله برای توسعه گچساران در سال جاری است.
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: در هنگام توزیع اعتبارات طرح هایی که بیشترین منافع عمومی را برای مردم دارند در اولویت تخصیص بودجه قرار گیرند.
غلامرضا تاجگردون افزود: روستاهای ورودی شهر و روستاهایی که به تاسیسات نفتی نزدیک تر هستند درکانون توجه مسئولان برای اختصاص بودجه قرار گیرند.
وی گفت: توجه به توسعه روستاهای نزدیک به تاسیسات نفتی به دلیل آسیب هایی که از آلایندگیهای نفتی می‌بینند به ویژه در آب شیرین و بی بی حکیمه خوب بوده و این روند باید ادامه یابد.
تاجگردون با اشاره به اینکه میزان اعتبارات اختصاص یافته، در سال ۱۳۹۲ به طرح های ملی گچساران ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیارد ریال بوده افزود: میزان اعتبارات پیش بینی شده امسال نسبت به ۶ سال پیش چندین برابر شده است.

وی توجه به طرح های اقتصاد مقاومتی و پروژه های اشتغالزا از اولویت های بودجه امسال عنوان کرد.

شهرستان ۱۲۴ هزار نفری و نفتخیز گچساران در جنوب غربی کهگیلویه وبویراحمد قرار دارد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس