۱۸:۱۵:۵۹ - پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد: برای تأثیرگذاری جهانی، رسانه ها باید تقویت شوند.
مجموعه نظام اگر بخواهد تاثیر جهانی خود را بیش از پیش در زمینه‌های مختلف داشته باشد باید رسانه‌ها تقویت شوند. رسانه‌ها می‌توانند رسالت انقلاب، اسلام ناب محمدی، زیبایی های انقلاب اسلامی، دفاع از مظلوم را به همه جهان اعلام کنند.   سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجموعه […]

مجموعه نظام اگر بخواهد تاثیر جهانی خود را بیش از پیش در زمینه‌های مختلف داشته باشد باید رسانه‌ها تقویت شوند. رسانه‌ها می‌توانند رسالت انقلاب، اسلام ناب محمدی، زیبایی های انقلاب اسلامی، دفاع از مظلوم را به همه جهان اعلام کنند.رسانه‌ها به تبیین ظرفیت‌های کهگیلویه و بویراحمد بپردازند

 

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجموعه نظام اگر بخواهد تاثیر جهانی خود را بیش از پیش در زمینه‌های مختلف داشته باشد باید رسانه‌ها تقویت شوند. 

سردار حمید خرمدل ظهر امروز پنجشنبه، ششم تیرماه ۹۸ در دیدار صمیمی با اصحاب رسانه و مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه رئیس بسیج رسانه استان با اشاره به نقش و کارکردهای رسانه‌ها در جامعه افزود: مجموعه نظام اگر بخواهد تاثیر جهانی خود را بیش از پیش در زمینه‌های مختلف داشته باشد باید رسانه‌ها تقویت شوند . 

وی اظهارکرد: رسانه‌ها می‌توانند رسالت انقلاب، اسلام ناب محمدی، زیبایی های انقلاب اسلامی، دفاع از مظلوم را به همه جهان اعلام کنند.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برخی از وعده‌های خود در استان که رسانه‌ها باید به آن بپردازند، حاطرنشان کرد: باید کاری کنید که سرمایه‌گذار وارد استان شود زیرا بسیاری از زیرساخت‌های استان برای مثال در حوزه گردشگری آماده نیست و باید رسانه‌ها وظیفه خود را در این خصوص انجام دهند . 

سردار خرم دل با اشاره به اینکه در رسانه‌های استان در همه جای استان دیده می‌شود و همه جا حضور دارند و خودش برای استان ظرفیتی خوب به شمار می‌رود، تصریح کرد: از مسئولان استان شنیدیم که نزدیک به ۱۸۰ سایت محلی در استان وجود دارد، این تعداد رقم بالایی است از جهتی تاسف دارد و از جهتی نیز باید از این ظرفیت جهت توسعه و رشد استان استفاده کرد . 

وی با بیان اینکه این سایت های محلی قارچ گونه رشد کردند، هویت ندارند، شایعه پراکنی و تخریب می کنند، ادامه داد: در صورتی که مدیریت درست نباشد این تعداد سایت محلی حُسن نیست بلکه مضراتی نیز دارد.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: این سایت ها باید از سوی مسئولان و متولیان امر مدیریت، ساماندهی و شناسنامه دار شوند چراکه با انتشار برخی مطالب با آبروی مردم و مسئولان بازی می کنند.

سردار خرمدل با اشاره به اینکه مطالبه گری خوب است اما تخریب و آبرو ریزی از سوی این سایتهای محلی درست نیست، بیان کرد: تعدد سایت‌ها فاقد مجوز و غیرمجاز و فضای مجازی واقعا حریمی برای کسی نگذاشتند و به همین دلیل همه حس نا امنی می کنند.

وی گفت: رسانه ها و خبرگزاری‌هایی که شناسنامه دار و دارای جایگاه معلومی هستند، در چارچوبی مشخص عمل کرده و ضمن حفظ حرمت ها انتقاد منصفانه و دلسوزانه می کنند و در راستای توسعه استان و رفع مشکلات گام بر می دارند. 

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد: رسانه ها و خبرگزاری‌ها شناسنامه دار در سطح استان و کشور تاثیر گذارند و مسئولان از انتقادهای سازنده و منصفانه در چارچوب های اخلاقی این قشر حساب می برند. رسانه ها باید باشند چراکه بعنوان چشم و گوش مردم عمل می کنند.

خرمدل اضافه کرد: امیدوارم در مدتی که در استان کهگیلویه و بویراحمد حضور دارم بتوانم بعنوان یک سرباز منبع خیر و برکت برای مردم این استان باشم. آستانه تحمل مردم استان پایین است اما اگر احساس کنند که کسی به آنها خدمت می کند قدردانش هستند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس