۱۳:۴۱:۵۳ - یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸
هشتمین مورد اهداء عضو در کهگیلویه و بویراحمد طی سال ۹۸ انجام شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از هشتمین مورد اهداء عضو در کهگیلویه و بویراحمد طی سال ۹۸ خبر داد.      سیمای زاگرس به نقل از مهر:   معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از هشتمین مورد اهداء عضو در کهگیلویه و بویراحمد طی سال ۹۸ خبر داد. غلام عباس سبز با اشاره به جزئیات […]

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از هشتمین مورد اهداء عضو در کهگیلویه و بویراحمد طی سال ۹۸ خبر داد. هشتمین مورد اهداء عضو در کهگیلویه و بویراحمد طی سال ۹۸ انجام شد

 

 

سیمای زاگرس به نقل از مهر:   معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از هشتمین مورد اهداء عضو در کهگیلویه و بویراحمد طی سال ۹۸ خبر داد.

غلام عباس سبز با اشاره به جزئیات خبر، افزود: مرحومه زلیخا جمعه پور مادر مومنه ۵۲ ساله ساکن لنده، هشتمین پیام آور ایثار و گذشت استان در سال ۹۸ بود که به علت سانحه رانندگی دچار مرگ‌مغزی شد و با بزرگ منشی خانواده های ایثارگر جمعه پور و قاسمی به هموطنانش جانی دوباره بخشید.

سبز تصریح کرد: خانواده های فرهیخته و ایثارگر جمعه پور و قاسمی در لحظاتی سخت و جانکاه، با تصمیمی انسانی، جان دوباره ای به هم وطنان نیازمندشان بخشیدند.

مسئول تیم فراهم آوری پیوند دانشگاه علوم پزشکی استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از خانواده های جمعه پور و قاسمی گفت: این مادرمومنه و مهربان در تاریخ ۲۹ خرداد بر اثر خونریزی مغزی ناشی از سانحه رانندگی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام خمینی دهدشت بستری شد.

سینا سعیدی افزود: بعد از تایید مرگ مغزی این مرحومه، تیم فوق تخصصی پیوند اعضاء مرکز ابوعلی سینا شیراز اولین ساعات صبح یکشنبه ۲ تیرماه ۹۸ در بیمارستان امام‌خمینی دهدشت حضور یافتند و با همکاری تیم پیوند اعضاء استان کهگیلویه و بویراحمد، برداشت اعضاء را انجام دادند تا با اهداء آنها به هموطنان نیازمند، زندگی دوباره ببخشند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس