۱۴:۳۸:۳۶ - جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸
نقص فنی/ پرواز “یاسوج _ تهران” ۴۰ دقیقه بر فراز فرودگاه مهرآباد
این پرواز دچار نقص فنی شد و حدود چهل دقیقه در آسمان تهران دور زد و فرود اضطراری داشت. متاسفانه اضطراب زیادی به مسافران وارد شد و اکثر مسافران دچار حالت تهوع شدند و همچنین این هواپیما پس از فرود تا محل پیاده شدن مسافران بکسل شده است. سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  یکی […]

این پرواز دچار نقص فنی شد و حدود چهل دقیقه در آسمان تهران دور زد و فرود اضطراری داشت. متاسفانه اضطراب زیادی به مسافران وارد شد و اکثر مسافران دچار حالت تهوع شدند و همچنین این هواپیما پس از فرود تا محل پیاده شدن مسافران بکسل شده است.سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  یکی از سرنشینان پرواز یاسوج- تهران از تاخیر ۴۰ دقیقه ای فرود هواپیما در فرودگاه مهرآباد خبرداد.
رمضانی یکی از مسافران پرواز ۹:۴۰ صبح امروز یاسوج – تهران با حدود ۶۰ نفر سرنشین در تماس با خبرنگار، از نقص فنی این پرواز خبرداد.
وی گفت: این پرواز دچار نقص فنی شد و حدود چهل دقیقه در آسمان تهران دور زد و فرود اضطراری داشت. متاسفانه اضطراب زیادی به مسافران وارد شد و اکثر مسافران دچار حالت تهوع شدند و همچنین این هواپیما پس از فرود تا محل پیاده شدن مسافران بکسل شده است.
محسنیان مدیر فرودگاه یاسوج گفت: طی پیگیری‌های صورت گرفته از شرکت ماهان هیچ شرایط اضطراری در خصوص این پرواز در کار نبوده و خلبان به منظور حصول اطمینان از صحت عملکرد چرخ‌های هواپیما دور بیشتری در  آسمان فرودگاه مهرآباد زده است و با تاخیر فرود آمده است.

 رئیس فرودگاه یاسوج از سلامت کامل مسافران پرواز یاسوج به تهران خبر داد.

علی محسنیان افزود: در پرواز یاسوج به تهران شرایط اضطراری اعلام نشده است.

محسنیان با بیان اینکه بر اساس صحبت های متولیان شرکت ماهان، پرواز ایمن و سلامت کامل مسافران مورد تاکید بوده است، تصریح کرد: با توجه به ضرورت حصول اطمینان خلبان از صحت عملکرد چرخ ها، تاخیر فرود در فرودگاه مقصد ایجاد شده است.

محسنیان افزود: همچنین شرایط اضطراری برای پرواز اعلام نشده است.

برخی مسافرین این پرواز از تاخیر زیاد در نشستن این هواپیما که از شهر یاسوج به سمت تهران در حرکت بود، خبر دادند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس