۲۲:۵۲:۰۹ - جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸
برخی کاندیداهای کهگیلویه و بویراحمد رد صلاحیت می شوند / رد صلاحیت های مشهوری خواهیم داشت!
در میان رد صلاحیت شدگان افراد مشهوری از هر دو طیف سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا هم وجود خواهند داشت و کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات پیش رو با رد صلاحیت هایی همراه خواهد شد . سیمای زاگرس به نقل از خبردنا:  فعالیت های انتخاباتی برخی کاندیداهای انتخاباتی در سه حوزه انتخابیه ” بویراحمد و دنا […]

در میان رد صلاحیت شدگان افراد مشهوری از هر دو طیف سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا هم وجود خواهند داشت و کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات پیش رو با رد صلاحیت هایی همراه خواهد شد .سیمای زاگرس به نقل از خبردنا:  فعالیت های انتخاباتی برخی کاندیداهای انتخاباتی در سه حوزه انتخابیه ” بویراحمد و دنا “، ” گچساران و باشت ” و ” کهگیلویه بزرگ ”  ۹ مانده به انتخابات اسفند ماه سالجاری آغاز شده است . 
 این افراد با شرکت در مراسمات مختلف و برگزاری  نشست های متعدد در حوزه های انتخابیه تلاش خود را برای کسب آراء مردم بکار بسته اند . 
هرچند فعالیت کاندیداهای انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد با شدت ادامه دارد اما پیگیری ها  از منابع خبری و موثق خود حاکی از آن است که احتمالا تعدادی از کاندیداهای فعال در این استان از سوی مراجع نظارتی رد صلاحیت خواهند شد .
این گزارش تصریح دارد در میان رد صلاحیت شدگان افراد مشهوری از هر دو طیف سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا هم وجود خواهند داشت و کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات پیش رو با رد صلاحیت هایی همراه خواهد شد . 
آنچه مشخص است این است که نهادهای نظارتی  و مراجع تایید صلاحیت به دور از نگرش  های سیاسی شرایط کاندیداها را بررسی و نسبت به رد یا تایید آنها اظهار نظر خواهند کرد . 
پیشنهاد به کاندیداها این است در این مدت مردم و خودشان را اذیت نکنند و اجازه دهند اول تایید صلاحیت شوند و سپس شروع به فعالیت های انتخاباتی نمایند . این افراد بهتر از هر کسی می دانند که چه کرده اند که از فیلتر نخواهند گذشت . 

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس