۱۳:۳۲:۲۴ - چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
حمله خرس به چوپان کهگیلویه و بویراحمدی
مسئول روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: یک قلاده خرس به چوپانی از اهالی دلی بجک از توابع شهرستان بویراحمد حمله و او را مجروح کرد.  سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  مسئول روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: یک قلاده خرس به چوپانی از اهالی دلی بجک از توابع شهرستان بویراحمد حمله […]

مسئول روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: یک قلاده خرس به چوپانی از اهالی دلی بجک از توابع شهرستان بویراحمد حمله و او را مجروح کرد. سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  مسئول روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: یک قلاده خرس به چوپانی از اهالی دلی بجک از توابع شهرستان بویراحمد حمله و او را مجروح کرد. 

یحیی اسلام نژاد روز چهارشنبه اظهار داشت: یکی از اهالی روستای دلی بجک شهرستان بویراحمد ساعت ۱۳ روز گذشته به علت جراحت ناشی از حمله خرس به بیمارستان مراجعه کرد.

وی افزود: جراحات وارد شده به این چوپان سطحی بود و پس از مداوای سرپایی ترخیص شد.

تصریح کرد: این چوپان بویراحمدی هنگام چرای دام‌هایش با یک قلاده خرس برخورد می‌کند که پس از درگیری جزئی با آن، خود را نجات می‌دهد.

فروردین امسال نیز حمله یک قلاده خرس وحشی در ارتفاعات مناطق آزاد مشرف به روستای حمیدآباد بخش پاتاوه زن جوانی از اهالی پاتاوه از توابع شهرستان دنا را مجروح کرد.

سال گذشته نیز چندین مورد حمله خرس در دیگر مناطق این استان از جمله چرام، لنده و چاروسا در شهرستان کهگیلویه گزارش شد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس