۱۴:۱۶:۵۸ - یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تخلف آشکار شورای شهر یاسوج در روز روشن؛ وقتی ناظر به قانون بی توجهی می‌کند!
شورای شهر یاسوج در اقدامی عجیب و غیر قانونی اقدام به نصب داربست فلزی با بنر پیام تبریک برای محسن مفتح مدیرکل پست استان فارس کرده است. سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  شورای شهر یاسوج در اقدامی عجیب و غیر قانونی اقدام به نصب داربست فلزی با بنر پیام تبریک برای محسن مفتح مدیرکل […]

شورای شهر یاسوج در اقدامی عجیب و غیر قانونی اقدام به نصب داربست فلزی با بنر پیام تبریک برای محسن مفتح مدیرکل پست استان فارس کرده است.تخلف آشکار «شورای شهر یاسوج» در روز روشن؛ وقتی ناظر به قانون بی توجهی می‌کند

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  شورای شهر یاسوج در اقدامی عجیب و غیر قانونی اقدام به نصب داربست فلزی با بنر پیام تبریک برای محسن مفتح مدیرکل پست استان فارس کرده است.

 بر اساس بند ۱۴ و ۲۷ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها نصب داربست‌های تبلیغاتی در معابر عمومی ممنوع است، موضوعی که توسط شورای شهر یاسوج به عنوان ناظر بر اجرای قانون و مصوبات نایده گرفته می‌شود.

در سال‌های اخیر اجرائیات شهرداری یاسوج بدون هیچ ملاحضه‌ای اقدام به جمع آوری داربست‌های تبلغاتی از سوی دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های خدمات رسان، شرکت‌های بخش خصوصی و در برخی مواقع نیز مردم کرده است.

نصب داربست‌های تبلیغاتی توسط شورای شهر یاسوج بیش از هر مسئله‌ای برای افکار عمومی نگران کننده بوده زیرا این موضوع را تبعیض می‌دانند به گونه‌ای که احساس می‌شود شورای شهر خود را تافته جدا بافته از دیگران می‌داند و به راحتی قانون شکنی می‌کنند.

در آخرین قانون شکنی شورای شهر یاسوج شاهد نصب داربست فلزی در میادین اصلی شهر یاسوج از جمله میدان جهاد توسط شورای شهر با عنوان « تبریک به محسن مفتح مدیرکل جدید شرکت پست استان فارس» هستیم و در روزهای اخیر جلوی چشم عموم مردم این شهر دلربایی می‌کند.

مدیر اجرائیات شهرداری یاسوج با تاکید بر اینکه نصب داربست‌های تبلیغاتی در سطح شهر ممنوع است، گفت: گشت‌های اجرائیات در سطح شهر تا ساعت ۱۲ فعال بوده و در این مدت تمامی داربست‌ فلزی‌های نصب شده در مسیر را جمع آوری می‌کنند.

فرزاد غلامیان افزود: در انجام ماموریت حتی داربست‌های نصب شده توسط شهرداری را جمع آوری می‌کنیم زیرا معتقدیم نمی‌شود شهرداری خود کاری را انجام دهد ولی برای دیگران منع کند.

وی در پاسخ به این سوال که چگونه بعد از چندین روز هنوز داربست فلزی پیام تبریک به مدیرکل پست استان فارس در میادین اصلی شهر از جمله میدان جهاد برافراشته است؟ ادامه داد: باور کنید به طور حتم کارکنان اجرائیات هنوز متوجه این بنر نشده‌اند و گرنه تاکنون پایین کشیده بودند.

غلامیان خاطرنشان کرد: تا دقایقی دیگر ماموران اجرائیات شهرداری یاسوج بنر پیام تبریک به مدیرکل پست استان فارس را پایین می‌کشند زیرا با شورا و شهرداری نیز تعارفی نداریم.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس