خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۰۳/۲۲ ۰۰:۴۵
شناسه خبر : 25369

عزل برخی از مدیران آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد

 دریافت وجه اضافی یکی از شرایط عزل این مدیران بوده و درصورتی که مدیران کنونی هم اقدام به دریافت وجه اضافی از والدین کنند نیز عزل می شوند .    سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از کمبود فضای آموزشی در شهر یاسوج، مرکز استان خبرداد. هادی زارع […] ...

 دریافت وجه اضافی یکی از شرایط عزل این مدیران بوده و درصورتی که مدیران کنونی هم اقدام به دریافت وجه اضافی از والدین کنند نیز عزل می شوند .  

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از کمبود فضای آموزشی در شهر یاسوج، مرکز استان خبرداد.

هادی زارع پور در جمع خبرنگاران افزود: سالانه دو تا سه هزار دانش آموز به جمعیت دانش آموزی یاسوج افزوده می شود اما فضاهای آموزشی همان فضاهای گذشته است.

وی اظهارکرد: این مساله سبب متراکم شدن جمعیت دانش آموزی در فضاهای آموزشی می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با کمبود فضاهای آموزشی در استان کهگیلویه و بویراحمد بویژه شهر یاسوج، مرکز استان مواجهیم . 

زارع پور تصریح کرد: در زمینه نیروی انسانی در آموزش و پرورش استان نسبت به سایر استانهای کشور وضعیتی بهتری داریم.

وی از عزل برخی از مدیران آموزش و پرورش استان به دلیل دریافت وجه اضافی از والدین در قالب‌های مختلف بویژه در قالب فوق برنامه مدارس خبرداد و گفت: دریافت هرگونه وجه نقد، چک حامل و چک پول در حین و بعد از ثبت نام در تمام مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است . 

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: مدیران مدارس دولتی و غیردولتی حق دریافت هیچ وجه اضافی بیشتر از بخشنامه ها دریافت کنند . 

زارع پور عنوان کرد: براساس بخشنامه این اداره کل، مدیران مطابق شرایط خاص اقتصادی و جغرافیایی مدارس، باید بین ۵۰ تا ۴۰۰ هزارتومان از والدین بابت فوق برنامه ها و سایر برنامه ها دریافت می‌کردند، اما برخی مدیران با وجود تذکرات مستمر، متاسفانه وجه بیشتری دریافت  کردند . 

وی اضافه کرد: دریافت وجه اضافی یکی از شرایط عزل این مدیران بوده و درصورتی که مدیران کنونی هم اقدام به دریافت وجه اضافی از والدین کنند نیز عزل می شوند .