۲:۴۶:۴۰ - شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد سرباز امریه می پذیرد.
معاون منابع انسانی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از پذیرش سرباز امریه برای دادگستری این استان خبر داد.  محمود حکیم افزود: این دادگستری در سال ۱۳۹۸ سرباز امریه پذیرش می کند. سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  معاون منابع انسانی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از پذیرش سرباز امریه برای دادگستری این استان خبر داد.  محمود حکیم […]

معاون منابع انسانی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از پذیرش سرباز امریه برای دادگستری این استان خبر داد.  محمود حکیم افزود: این دادگستری در سال ۱۳۹۸ سرباز امریه پذیرش می کند.سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  معاون منابع انسانی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از پذیرش سرباز امریه برای دادگستری این استان خبر داد.  محمود حکیم افزود: این دادگستری در سال ۱۳۹۸ سرباز امریه پذیرش می کند.
وی اظهارکرد: دادگستری استان در سال جاری از محل سهمیه مشمولان قوه قضائیه ۵ نفر را بصورت امریه می پذیرد.
معاون منابع انسانی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: فارغ التحصیلان رشته های الهیات و معارف اسلامی، فقه و مبانی حقوق اسلامی، فقه و حقوق، کامپیوتر، مدیریت با گرایش های دولتی – اجرایی- فرهنگی و هنری- اطلاعات و ارتباطات و علوم قضایی و حقوق(حقوق) می توانند برای این منظور ثبت نام کنند.
حکیم تصریح کرد: مهلت ثبت نام تا روز دوشنبه ۲-اردیبهشت خواهد بود.
وی با بیان اینکه زمان اعزام پذیرفته شدگان اول تیرماه ۹۸ می باشد، ادامه داد: متقاضیان واجد شرایط می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه به نشانی اینترنتی www.amrie.qazahrm.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
حکیم تأکید کرد: متقاضیان علاوه بر ثبت نام تا تاریخ یاد شده ،مدارک خود را حتماً د pdf تهیه و در سامانه بارگذاری نمایند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس