۲۳:۱۶:۲۹ - یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸
تابلوی چشم نواز طبیعت در روستای گناوه گچساران+تصاویر
در فاصله ۱۴ کیلومتری شمال گچساران و در دامنه و ارتفاعات پایین دست کوه خامی، روستایی به نام “گناوه” قرار دارد که طبیعت بسیار زیبا ، دیدنی و چشم‌نواز آن چشم هر گردشگری را به خود جلب می‌کند. سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:   مناظر چشم نواز روستای “گناوه” در شمال گچساران با جاذبه‌های […]

در فاصله ۱۴ کیلومتری شمال گچساران و در دامنه و ارتفاعات پایین دست کوه خامی، روستایی به نام “گناوه” قرار دارد که طبیعت بسیار زیبا ، دیدنی و چشم‌نواز آن چشم هر گردشگری را به خود جلب می‌کند.سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:   مناظر چشم نواز روستای “گناوه” در شمال گچساران با جاذبه‌های طبیعی اش چشم هر گردشگری را به خود خیره می کند.

در فاصله ۱۴ کیلومتری شمال گچساران و در دامنه و ارتفاعات پایین دست کوه خامی، روستایی به نام “گناوه” قرار دارد که طبیعت بسیار زیبا، دیدنی و چشم‌نواز آن چشم هر گردشگری را به خود جلب می‌کند.

روستای گناوه دارای قدمت بسیار بالایی بوده و وجود غارها و محوطه تاریخی روستا و دیگر آثار تاریخی در منطقه قلات که حدود ۳ کیلومتر با آن فاصله دارد، دلیلی بر قدمت و اهمیت این روستا در طول تاریخ دارد؛درختان بلوط و باغ‌ها، وجود چشم‌اندازهای کوهستانی و چشمه‌ سارهایی که آب مورد نیاز باغ‌ها را از کوه خامی تأمین می‌کند، زیبایی بسیار خاصی به روستای گناوه در گچساران بخشیده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس