۲۰:۱۴:۵۴ - پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷
جزئیات سرقت مسلحانه از طلافروشی در کهگیلویه و بویراحمد+عکس
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از حمله سارقان مسلح به یک طلافروشی و سرقت مقادیری طلا در شهر لنده این استان خبر داد.    سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از حمله سارقان مسلح به یک طلافروشی و سرقت مقادیری طلا در شهر لنده این استان خبر داد .  […]

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از حمله سارقان مسلح به یک طلافروشی و سرقت مقادیری طلا در شهر لنده این استان خبر داد.  

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از حمله سارقان مسلح به یک طلافروشی و سرقت مقادیری طلا در شهر لنده این استان خبر داد . 

 سردار مهدی انصاری اظهار کرد: ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه روز پنج‌شنبه،۱۶ اسفند‌ماه دو سارق موتورسوار با سر و صورت پوشیده و سلاح گرم به یک طلافروشی در لنده حمله کردند . 

وی با بیان اینکه این سارقان پس از سرقت متواری شدند و در حین فرار سه تیر هوایی شلیک کردند، افزود: این سرقت طلافروشی تلفات جانی نداشت.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بنا به اظهارات صاحب طلافروشی حدود یک کیلوگرم طلا به سرقت رفته است.

انصاری با اشاره به اینکه تحقیقات پلیس برای مشخص شدن هویت سارقان آغاز شده تصریح کرد: شناسایی و دستگیری عاملان سرقت به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفته است . 

وی اضافه کرد: در صورت لزوم اخبار تکمیلی اطلاع رسانی خواهد شد و از مردم انتظار داریم که اخبار را از منابع موثق پیگیری کنند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس