۲۳:۰۴:۲۷ - پنج شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷
مدیران کهگیلویه و بویراحمد به‌ فکر چابک‌سازی نیروی انسانی باشند.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار گسترش فرهنگ توسعه سازی در جامعه شد و گفت: به جای ساخت و سازهای غیرضرور اداری به فکر چابک سازی سازمانی، نیروی انسانی خلاق و متفکر باشیم.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار گسترش فرهنگ توسعه سازی در جامعه شد و گفت: به جای […]

 استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار گسترش فرهنگ توسعه سازی در جامعه شد و گفت: به جای ساخت و سازهای غیرضرور اداری به فکر چابک سازی سازمانی، نیروی انسانی خلاق و متفکر باشیم. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار گسترش فرهنگ توسعه سازی در جامعه شد و گفت: به جای ساخت و سازهای غیرضرور اداری به فکر چابک سازی سازمانی، نیروی انسانی خلاق و متفکر باشیم.

علی محمد احمدی ظهر امروز در نشست با مسئولان پارک علمی و فناوری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: چابک سازی سازمانی و توجه ویژه به پژوهش‌های نو و خلاقانه از اولویت‌های مراکز علمی و دانشگاهی باشد.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه‌های استان باید بفکر تبدیل ایده به ثروت باشند، عنوان کرد: : پیشرفت و توسعه امروز و آینده استان در گرو خلاقیت، نوآوری و تولید ایده های سازنده  کاربران است.

وی حمایت همه جانبه از مراکز علمی و دانشگاهی را از رسالت‌های مهم دانست و گفت: برهمین اساس انتظار می‌رود مراکز علمی، دانشگاهی و پارک علم و فناوری نگاهی متفاوت و نو به فضای استان داشته باشند و با تولیدات پژوهش‌های توسعه محور نقش مهمی در پیشرفت همه جانبه استان ایفا کنند.

احمدی تصریح کرد: چابک سازی سازمان‌ها و دستگاه‌ها از دیگر ضروریاتی است که امروزه باید صورت پذیرد و سعی شود از تفکر ساختمان سازی، خرید املاک و توسعه فضاهای فیزیکی دور شود.

وی ابراز کرد: باید به جای ساخت و سازهای غیرضرور اداری به فکر چابک سازی سازمانی، نیروی انسانی خلاق و متفکر باشیم و فرهنگ توسعه سازی را در جامعه گسترش دهیم.

احمدی بیان کرد: هر چند پارک علم و فناوری استان جوان و تازه کار است ولی می‌تواند با حمایت از شرکت‌های دانش پایه، دانش بنیان و استارت آپ‌های بومی و استانی برای ساختن استان، گامی بلند و اساسی بردارد. 

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس