۱۷:۵۰:۴۲ - یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای آبرسانی به شهرستان بهمئی اختصاص یافت.
نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: با نگاه ویژه مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه آبرسانی به شهرستان بهمئی اختصاص یافت.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:    نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: […]

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: با نگاه ویژه مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه آبرسانی به شهرستان بهمئی اختصاص یافت. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:    نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: با نگاه ویژه مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه آبرسانی به شهرستان بهمئی اختصاص یافت.

 عدل هاشمی‌پور با اشاره به برگزاری نشست با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور اظهار داشت: این نشست با هدف رفع مشکلات اعتباری پروژه آبرسانی به شهرستان محروم بهمئی برگزار که منتج به نتیجه مطلوب شد.

وی عنوان کرد: شهرستان بهمئی به ویژه شهر لیکک در تأمین آب شرب با مشکلات اساسی روبه‌رو بوده که تنها راه رفع این مشکل و تأمین آب سالم و پایدار، تکمیل پروژه آبرسانی از سد کوثر است.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تکمیل این پروژه را ضروری دانست و افزود: امیدوارم مسئولان آب و فاضلاب کشور بیش از پیش توجه جدی داشته باشند و اتمام این طرح آبرسانی را به صورت ویژه در دستور کار قرار دهند.

مدیرعامل آب و فاضلاب کشور در این نشست گفت: اعتبار ابن طرح آبرسانی به میزان ۴۰ میلبارد تومان به کمک نماینده شهرستان‌های ۴ گانه کهگیلویه و بویراحمد تامین شده و پیمانکار پروژه می‌بایست هرچه سریع تر عملیات اجرایی را آغاز کنند.

جانباز ضمن قدردانی از پیگیری و مساعدت سردار هاشمی پور اظهار داشت:  معاونت مهندسی آبفای کشور موظف است هرچه سریع تر نشستی با حضور مسئولان امور آب و فاضلاب و آب منطقه‌ای استان  برگزار کرده و برای ارسال لوله و رفع موانع کار با مسئولیت آبفا تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.

وی همچنین بر احداث مخزن آب و یا ایستگاه پمپاژ بر روی رودخانه گندمکار برای آبرسانی به بخش‌های چاروسا و دیشموک تأکید کرد و دستور داد عملیات اجرایی آن در آینده نزدیک آغاز شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس