۱:۵۲:۱۶ - شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
جلوه‌های زیبای طبیعت در روستای سرآبننیز گچساران+تصاویر
سرآبننیز گچساران همان روستایی است که سرشار از حس، حال خوش و پر از شادابی است و شاید بهتر باشد شما هم به جرگه روستاگردان بپیوندید. سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:   سرآبننیز گچساران همان روستایی است که سرشار از حس، حال خوش و پر از شادابی است و شاید بهتر باشد شما هم […]

سرآبننیز گچساران همان روستایی است که سرشار از حس، حال خوش و پر از شادابی است و شاید بهتر باشد شما هم به جرگه روستاگردان بپیوندید.سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:   سرآبننیز گچساران همان روستایی است که سرشار از حس، حال خوش و پر از شادابی است و شاید بهتر باشد شما هم به جرگه روستاگردان بپیوندید.

روستا یعنی جریان زندگی، تلاش بی وقفه، شاکر بودن و چشم به آسمان داشتن؛ روستا رگ حیات هر سرزمینی است و هنوز هم تداعی کننده عشق و صفا و صمیمیت است و روستا یعنی همدلی مردم، پاکی و بی ریا بودن.

روستای “سرآب ننیز” در دهستان امامزاده جعفر و در ۱۰کیلومتری شرق شهر گچساران با چشم انداز های طبیعی اش خودنمایی می کند ،هوای خوش و بوی گل و تا چشم کار می کند سبزه و چمنزار.

سرآب ننیز گچساران همان روستایی است که سرشار از حس، حال خوش و پر از شادابی است که اگر نخواهیم با این همه آرامش و نشاط، لااقل ساعتی را در طبیعت دل انگیز این روستا سپری کنیم، به نوعی کم آورده ایم.

شاید بهتر باشد شما هم به جرگه روستاگردان بپیوندید و از تماشای طبیعت زیبای روستای گردشگری سرآب ننیز گچساران لذت ببرید.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس