۱۲:۲۶:۰۰ - جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
کهگیلویه و بویراحمد راه ارتباطی درست و حسابی ندارد.
این استان هنوز راه درستی حسابی اعم از زمینی، هوایی و ریلی ندارد.  راه ارتباطی اعم از زمینی، هوایی و ریلی به عنوان یکی از مهمترین زیرساخت‌های توسعه بوده که در استان کهگیلویه و بویراحمد هنوز در زمینه راه زمینی مانده‌ایم.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   نماینده شهرستان‌های چهارگانه کهگیلویه و بویراحمد گفت: این […]

این استان هنوز راه درستی حسابی اعم از زمینی، هوایی و ریلی ندارد.  راه ارتباطی اعم از زمینی، هوایی و ریلی به عنوان یکی از مهمترین زیرساخت‌های توسعه بوده که در استان کهگیلویه و بویراحمد هنوز در زمینه راه زمینی مانده‌ایم.



کهگیلویه و بویراحمد راه ارتباطی درست و حسابی ندارد

 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   نماینده شهرستان‌های چهارگانه کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان هنوز راه درستی حسابی اعم از زمینی، هوایی و ریلی ندارد.

عدل هاشمی‌پور اظهار داشت: راه ارتباطی اعم از زمینی، هوایی و ریلی به عنوان یکی از مهمترین زیرساخت‌های توسعه بوده که در استان کهگیلویه و بویراحمد هنوز در زمینه راه زمینی مانده‌ایم.

وی با بیان اینکه در بسیاری از استان‌ها حرف از توسعه فرودگاه، راه آهن و بزرگراه است ولی در کهگیلویه و بویراحمد هنوز جاده خاکی داریم، عنوان کرد: انتظار می‌رود در این حوزه دولت به استان نگاه ویژه داشته باشد زیرا بدون راه امکان توسعه وجود ندارد.

هاشمی‌پور با تاکید بر اینکه به طور حتم سرمایه گذاران استان‌های را که ارتباط راحتر و بهتری دارند را برای سرمایه گذاری انتخاب می‌کنند، ادامه داد: نباید در استانی که هنوز میزان بزرگراه‌های آن به ۲۰۰ کیلومتر نرسیده و فرودگاه درست و حسابی ندارد انتظار کاهش بیکاری را در یک مدت زمان اندک داشته باشیم.

نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، لنده، بهمئی و چرام با تاکید بر اینکه این شهرستان‌ها در حوزه راهسازی نیازمند توجه ویژه است، گفت: برخی پروژه‌ها راه روستایی در این حوزه سال‌ها معطل مانده است.

هاشمی‌پور از اجرایی شدن جاده لنده به تشان قبل از پایان امسال خبر داد و افزود: با احداث این جاده شاهد شاهد خروج شهرستان لنده از بن بست و اتصال آن به جاده پاتاوه به دهدشت هستیم.

وی تاکید کرد: انتظار می‌رود وزارت راه و شهرسازی برای اتمام پروژه ملی «پاتاوه-دهدشت» در سال آینده تمام قد وارد میدان شود تا بیش از این به درازا کشیده نشود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس