۱۱:۲۸:۵۸ - جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
بیست و یکمین اهداء عضو در استان
دو کلیه، کبد و قرنیه های چشم این بیمار در بیمارستان امام خمینی دهدشت پس از خارج شدن از بدن، برای پیوند به بیماران نیازمند به بیمارستان فوق تخصصی پیوند اعضای ابوعلی سینا در شیراز منتقل شد.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:    بیست و یکمین اهداء عضو در کهگیلویه و بویراحمد به […]

دو کلیه، کبد و قرنیه های چشم این بیمار در بیمارستان امام خمینی دهدشت پس از خارج شدن از بدن، برای پیوند به بیماران نیازمند به بیمارستان فوق تخصصی پیوند اعضای ابوعلی سینا در شیراز منتقل شد. 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:    بیست و یکمین اهداء عضو در کهگیلویه و بویراحمد به بیماران نیازمند زندگی دوباره بخشید.

مسئول تیم هماهنگ کننده پیوند اعضای استان گفت: مرحومه شیرین جان مرادی ۴۲ ساله ساکن شهر دیشموک که چند روز قبل براثر خونریزی وسیع مغزی ، دچار مرگ مغزی شد ، پس از تایید مرگ مغزی توسط تیم پزشکی و رضایت خانواده اعضای بدنش به بیماران نیازمند اهدا شد.
سینا سعیدی افزود : دو کلیه، کبد و قرنیه های چشم این بیمار در بیمارستان امام خمینی دهدشت پس از خارج شدن از بدن، برای پیوند به بیماران نیازمند به بیمارستان فوق تخصصی پیوند اعضای ابوعلی سینا در شیراز منتقل شد. 
وی گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد به نسبت جمعیت جزء استانهای برتر در بحث اهداء عضو است .

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس