خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۱۲/۰۳ ۰۱:۳۵
شناسه خبر : 24703

بارش برف و باران در کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی می شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به نقشه های هواشناسی بارش برف و باران در نقاط مختلف استان از عصر جمعه در این استان پیش بینی می شود.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به نقشه های هواشناسی بارش برف […] ...

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به نقشه های هواشناسی بارش برف و باران در نقاط مختلف استان از عصر جمعه در این استان پیش بینی می شود. 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به نقشه های هواشناسی بارش برف و باران در نقاط مختلف استان از عصر جمعه در این استان پیش بینی می شود.

ولی بهره مند اظهار داشت: با توجه به بررسی جدیدترین نقشه های پیش یابی هواشناسی از فردا عصر تا شنبه عصر در برخی مناطق سردسیری و مرتفع استان رگبارهای پراکنده دور از انتظار نیست.
وی بیان کرد: برای جلوگیری از کاهش خسارات احتمالی بویژه در محورهای مواصلاتی استان تدابیر لازم باید اندیشیده شود.
بهره مند گفت: سامانه  جدید بارشی روز سه شنبه هفتم اسفند وارد استان می شود و تا روز چهارشنبه فعال خواهد بود.
وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته لیکک با پیشینه دمای ۱۷ درجه سانتیگراد گرم ترین و یاسوج با کمینه دمای۲/۲ درجه سانتیگراد سردترین نقاط استان بودند.
براساس آمار سازمان هواشناسی میانگین بلند مدت بارندگی در استان کهگیلویه و بویراحمد که در سالهای گذشته ۷۰۰ میلیمتر در سال بود با گسترده شدن دامنه خشکسالی به ۵۲۸ میلیمتر در ابتدای سال آبی جاری رسید.