۱۰:۴۹:۲۶ - پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
هشت خودرو حامل کالای قاچاق در باشت توقیف شد.
هشت خودرو حامل کالاهای قاچاق در این شهرستان توقیف و کالاهای قاچاق آنها به ارزش یک میلیارد و ۳۵۷ میلیون ریال کشف و ضبط شد.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   فرمانده انتظامی باشت گفت: هشت خودرو حامل کالاهای قاچاق در این شهرستان توقیف و کالاهای قاچاق آنها به ارزش یک میلیارد و ۳۵۷ […]

هشت خودرو حامل کالاهای قاچاق در این شهرستان توقیف و کالاهای قاچاق آنها به ارزش یک میلیارد و ۳۵۷ میلیون ریال کشف و ضبط شد. 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   فرمانده انتظامی باشت گفت: هشت خودرو حامل کالاهای قاچاق در این شهرستان توقیف و کالاهای قاچاق آنها به ارزش یک میلیارد و ۳۵۷ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

سرهنگ رضا چشم مهتاب با اشاره به تلاش ویژه نیروی انتظامی برای مقابله با این پدیده شوم اقتصادی، اظهار داشت: این میزان کالای قاچاق در کنترل خودروهای عبوری در جاده گچساران – باشت کشف و ضبط شد.
چشم مهتاب ابراز کرد: کالاهای مکشوفه فاقد اسناد و مدارک گمرکی بوده و خودروهای حامل کالاها به پارکینگ منتقل شد.
وی تصریح کرد: در این رابطه هشت نفر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.
فرمانده انتظامی باشت اظهار داشت: این کالاها شامل خشکبار، مواد غذایی و نوشیدنی، لوازم آرایشی و بهداشتی، پودرهای نیروزا و لوازم آشپزخانه است.
چشم مهتاب گفت: گسترش قاچاق کالا و ارز اثرات منفی فراوانی بر تولید داخلی دارد و امنیت اقتصادی جامعه را برهم می زند به همین دلیل پلیس مصمم است با متخلفان اقتصادی برخورد قاطع و قانونی داشته باشد.
چهار میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال کالای قاچاق سال گذشته در این شهرستان کشف و ضبط شد.
شهرستان باشت در ۱۱۰ کیلومتری یاسوج، ۲۱ هزار نفر جمعیت دارد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس