۱۷:۲۷:۳۶ - پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
انتقاد شدید سرمایه گذار لاستیک سازی باشت به بی تدبیری و بی مدیریتی مسئولان دولتی/ ابتدای دولت روحانی ۱۰۰۰ نفر کارگر داشتم، اکنون ۳۰۰ هستند.
چند مدت پیش به علی محمد احمدی استاندار گفتم ابتدای دولت روحانی یک هزار نفر کارگر داشتم که به دلیل بی تدبیری و بی مدیریتی مسئولان اجرایی و دولتی هم اکنون به ۳۰۰ نفر کاهش پیدا کرده‌اند و در صورت ادامه این روند تا سال آینده به ۱۰۰ نفر می‌رسند.   سیمای زاگرس به نقل […]

چند مدت پیش به علی محمد احمدی استاندار گفتم ابتدای دولت روحانی یک هزار نفر کارگر داشتم که به دلیل بی تدبیری و بی مدیریتی مسئولان اجرایی و دولتی هم اکنون به ۳۰۰ نفر کاهش پیدا کرده‌اند و در صورت ادامه این روند تا سال آینده به ۱۰۰ نفر می‌رسند. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   بعد از انتشار گزارش « آخرین وضعیت یک طرح ۷۲۵ روز بعد از کلنگ زنی؛ هیاهو برای هیچ» سرمایه گذار این طرح واکنش نشان داد و گفت: تحریم‌ها کارساز نیست، مشکل زمین دارم.

روز چهارشنبه یکم اسفندماه گزارشی با عنوان « آخرین وضعیت یک طرح ۷۲۵ روز بعد از کلنگ زنی؛ هیاهو برای هیچ» منتشر شد که بازتاب‌ وسیعی در رسانه‌های محلی و شبکه‌های اجتماعی داشت.

 

نصرالله خادمی سرمایه گذار کارخانه لاستیک سازی باشت به این گزارش واکنش نشان داد و گفت: برای اجرای این طرح بزرگ مشکل زمین داریم و اینکه برخی مسئولان استانی موضوع را به تحریم ربط دادند، صحت ندارد.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان استانی از جمله فرماندار باشت از مشکلات زمین محل اجرای طرح اطلاع دارند و سخنان معاون استاندار مبنی بر وجود مشکلات به دلیل تحریم و نرخ ارز صحت ندارد، اظهار داشت: عملیات اجرایی را آغاز کردیم و در ۴ ماه ۱۰ میلیون متر مکعب خاکبرداری با هزینه ۴۰ میلیارد ریال انجام دادم.

خادمی با اشاره به اینکه شیب زمین و عبور خط لوله گاز در محل اجرای کارخانه مشکل ساز شده است، ادامه داد: ما با تحریم‌ها هیچ مشکلی نداریم، قیمت‌های ما با سه کشور مشخص برای طرح آماده است و با بانک تجارت و صندوق ذخیره ارزی جلسات انجام و همه چیز انجام شده بود اگر مشکل گاز و زمین نبود کاری به تحریم‌ها نداشتیم.

وی در پاسخ به این سوال که چگونه روز اول با این مشکلات کار را آغاز و پروانه فعالیت دریافت کردید؟ گفت: نه فکر نمی کردم لوله گاز زیر زمین محل اجرای طرح عبور کند و بعد متوجه شدم، در این زمین هیچ پروژه‌ای نمی‌شود اجرا کرد و نباید خودمان را اذیت کنیم.

سرمایه گذار کارخانه لاستیک سازی باشت می‌گوید: با سازمان صنعت، معدن و تجارت مکاتبه کردم و گفتند که در باشت زمین مسطح نیست.

خادمی در پاسخ به این سؤال که آیا می‌شود در شهرستان دیگری این کارخانه را احداث کرد؟ افزود: قرار نیست حتما در باشت باشد، می‌شود در یاسوج اجرا کرد، کار اقتصادی است و پول باید پول بیاورد، مکان مهم نیست.

وی خاطرنشان کرد: در چهار استان کشور بیش از ۱۰۰ پروژه کار کردم، احداث فرودگاه گچساران و لامرد دو مورد از کارهای من بوده و کار من این است و خاک خورده کار اقتصادی‌ام، نمی‌شود تعارف کرد.

خادمی تاکید کرد: کاری به اصلاح‌‌طلب و اصولگرا ندارم و وابسته به کسی نیستم و در طول دوران ۳۰ سال فعالیت اقتصادی کسی نیست بگوید شفاهی یا کتبی برای اجرای کاری سفارش من را کرده باشد اگر کسی این موضوع را ثابت کند، جایزه داد.

وی با بیان اینکه مگر من از راه دزدی پول به دست آورده‌ام که بخواهم آن را به دره بریزم، ادامه داد: اگر مدیری یا فردی از نمایندگان سابق و کنونی در مجلس ادعا دارد قدمی برای من برداشته یا جایی سفارش من را کرده که برنده پروژه‌ای باشم، ۱۰۰ میلیون به او جایزه می‌دهم.

خادمی خاطرنشان کرد: چند مدت پیش [به] علی محمد احمدی استاندار گفتم ابتدای دولت روحانی یک هزار نفر کارگر داشتم که به دلیل بی تدبیری و بی مدیریتی مسئولان اجرایی و دولتی هم اکنون به ۳۰۰ نفر کاهش پیدا کرده‌اند و در صورت ادامه این روند تا سال آینده به ۱۰۰ نفر می‌رسند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس