۱:۵۲:۱۹ - پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
اصلاح ساختار و بهبود خروجی فعالیت ها در تحقق اقتصاد مقاومتی موثر است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اصلاح ساختارها و بهبود خروجی فعالیت ها و اقدامات در محورهای مختلف، گام موثری در تحقق اقتصاد مقاومتی محسوب می شود.   سیمای زاگرس به نقل از مهر:    استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اصلاح ساختارها و بهبود خروجی فعالیت ها و اقدامات در محورهای مختلف، گام موثری در تحقق […]

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اصلاح ساختارها و بهبود خروجی فعالیت ها و اقدامات در محورهای مختلف، گام موثری در تحقق اقتصاد مقاومتی محسوب می شود.اصلاح ساختاروبهبود خروجی فعالیت ها درتحقق اقتصاد مقاومتی موثر است

 

سیمای زاگرس به نقل از مهر:    استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اصلاح ساختارها و بهبود خروجی فعالیت ها و اقدامات در محورهای مختلف، گام موثری در تحقق اقتصاد مقاومتی محسوب می شود.

 

 علی محمد  احمدی بعد از ظهر چهارشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان، افزود: اگر با اولویت گذاری صحیح، برنامه ریزی و خروجی محوری گام هایی در راستای بهبود عملکرد ها، تحقق برنامه ها و صرفه جویی در هزینه ها برداشته شود، این موضوع حرکتی موثر در تحقق اقتصاد مقاومتی محسوب می شود.

احمدی اجرا و ارتقای هدفگذاری های اقتصاد مقاومتی توسط دستگاه ها را ضروری دانست و بیان کرد: باید برش های ابلاغی به استان توسط دستگاه ها به شکل مناسبی اجرایی شود.

احمدی به اجرای تعهدات دستگاه ها در محور برنامه های ابلاغی اقتصاد مقاومتی به استان اشاره کرد و گفت: اجرای زمان بندی شده برنامه ها و اولویت بندی مناسب در این محور به تحقق بهتر اهداف کمک  می کند.

احمدی همچنین با اشاره به پروژه های آبرسانی بخش کشاورزی، خاطرنشان کرد: باید با جمع بندی و هدفگذاری مناسب، اقدامات لازم برای تکمیل و در مدار بهره برداری قرار دادن پروژه های این حوزه را داشته باشیم.

وی افزود: افزایش راندمان و بهره وری و حفظ خاک از جمله هدفگذاری های تحقق پروژه های اقتصاد مقاومتی حوزه کشاورزی است.  

استاندار با تاکید بر همکاری دستگاه ها برای اجرای پروژه “جی نف”، ابراز داشت: پیگیری لازم برای تهیه موارد مورد نیاز در این محور نیز انجام خواهد شد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس