۱۵:۵۱:۴۳ - سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
۶۴۸ واحد پذیرنده طرح کارورزی در کهگیلویه و بویراحمد فعال است.
 مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اینک ۶۴۸ واحد در زمینه کارورزی در این استان فعال و مشارکت دارند.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اینک ۶۴۸ واحد در […]

 مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اینک ۶۴۸ واحد در زمینه کارورزی در این استان فعال و مشارکت دارند. 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اینک ۶۴۸ واحد در زمینه کارورزی در این استان فعال و مشارکت دارند.

آیت الله ارمغانی اظهار داشت: سهمیه پیش بینی شده کارورزی برای کهگیلویه و بویراحمد بر مبنای ۷۰ درصد ، یک هزار و ۵۷۵ نفر بوده است.
وی افزود: در آذز ماه سال ۱۳۹۶ با ۵۴ نفر کارورز در کهگیلویه و بویراحمد قرار داد بسته شد و این تعداد هم اینک به ۴۳۵ نفر رسیده است.
ارمغانی بیان کرد: تعداد کارورز واجد شرایط ثبت نام شده در سامانه سه هزار و ۱۵۰ نفر است.
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: کارفرمایانی که نسبت به جذب کارورزانی که دوره کارورزی خود را به پایان رسانده اند اقدام کنند به مدت حداکثر ۲ سال از مشوق های بیمه ای سهم کارفرمایی برخوردار خواهند شد. 
وی با اشاره به طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی، افزود: در طرح مهارت آموزی سهمیه کهگیلویه و بویراحمد ۴۵۶ نفر بوده است که از این تعداد ۴۰۳ نفر آن تحقق یافته است. 
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: تعداد مراکز کاریابی در کهگیلویه و بویراحمد ۱۴ مرکز و تعداد مراکز مشاوره کارآفرینی فعال در استان ۳ مورد است.
کهگیلویه و بویراحمد ۷۱۳ هزار نفر جمعیت دارد که حدود ۴۴ درصد آنان در روستاها زندگی می‌کنند.
۹۸۶۸/۱۶۶۲

 

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس