۱۱:۳۹:۳۷ - جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
پاداش بازنشستگان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده پاداش سال ۹۶ بازنشستگان ۲۴ دستگاه اجرایی استان پرداخت شد.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده پاداش سال ۹۶ بازنشستگان ۲۴ دستگاه اجرایی استان پرداخت […]

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده پاداش سال ۹۶ بازنشستگان ۲۴ دستگاه اجرایی استان پرداخت شد. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده پاداش سال ۹۶ بازنشستگان ۲۴ دستگاه اجرایی استان پرداخت شد.

 غضنفر آرام  اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده توسط مسئولان استانی ۲۱ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال برای پرداخت مطالبات و پاداش بازنشستگان ۲۴ دستگاه اجرایی تابع اعتبارات استانی تخصیص یافت.

وی با بیان اینکه پاداش سال ۳۹۶ بازنشستگان ۲۴ دستگاه اجرایی تابع نظام بودجه‌ای استان به طور کامل پرداخت شد، عنوان کرد: پرداخت این مطالبات به عنوان یک دغدغه در اولویت کاری مسئولان استانی از جمله استاندار و سازمان مدیریت و برنامه ریزی قرار داشت.

آرام ابراز کرد: این میزان اعتبار به حساب ۲۴ دستگاه اجرایی از جمله استانداری، منابع طبیعی، دامپزشکی، بهزیستی، امور عشایر، نوسازی مدارس، میراث فرهنگی، زندان‌ها، ورزش و جوانان و دیگر دستگاه‌های مشمول پرداخت شد.

وی با تاکید بر اینکه برای پرداخت سایر مطالبات بازنشستگان در کمترین زمان ممکن از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم، افزود: یکی از مهمترین درخواست بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی در سال‌های اخیر پرداخت مطالبات آنان بوده است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با توجه به تلاش‌های انجام شده توسط متولیان امر از جمله سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اداره کل امور اقتصادی و دارایی عیدی بازنشستگان و کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی دولت به طور کامل به حساب آن‌ها واریز شده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس