۱۶:۲۸:۳۴ - سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
یادواره ملی شهدای ایل بهمئی برگزار می‌شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده یادواره شهدای بهمئی ۱۶ اسفندماه برگزار می‌شود.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده یادواره شهدای بهمئی ۱۶ اسفندماه برگزار می‌شود. سرگرد باقر پسنده در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: این […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده یادواره شهدای بهمئی ۱۶ اسفندماه برگزار می‌شود. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده یادواره شهدای بهمئی ۱۶ اسفندماه برگزار می‌شود.

سرگرد باقر پسنده در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: این نشست به مناسبت یادواره سرداران و شهدای ایل بزرگ بهمئی سراسر کشور است که جا دارد از همه دست اندرکاران این یادواره بزرگ تقدیر و تشکر کنم.

وی عنوان کرد:به عنوان خادم شهدا و خادم همه بسیجیان شهرستان انتطار داریم تمام اصحاب رسانه این رخداد عظیم و ملی را که در ۱۶ اسفندماه به میزبانی شهرستان بهمئی برگزار می‌شود به نحو مطلوب اطلاع رسانی کنند.

 

دبیر اجرایی یادواره شهدای  ایل بزرگ بهمئی نیز در این نشست افزود: خبرنگاران به فرموده مقام معظم رهبری پیش قراولان عرصه حفط ارکان نظام و مرزهای فرهنگی و مصادیق امانتداری هستند و تلاش می‌کنند تا جامعه را به درستی به تصویر بکشند.

سرهنگ منصوری بیان کرد: در دو سال اخیر برای برگزاری یادواره کشوری ایل بزرگ بهمئی وارد عمل شدیم و در این زمینه نیز جلساتی برگزار کردیم و دیدارهایی نیز با خانواده شهدا داشتیم.

وی با بیان اینکه یادواره ایل بزرگ به صورت کشوری برگزار می‌شود، افزود: هدف ما شناسایی شهدای ایل بزرگ بهمئی است و اصحاب رسانه می‌توانند نقش بسزایی داشته باشند.

بزرگترین رخداد فرهنگی ایل بزرگ بهمئی

امام جمعه لیکک در ادامه این نشست ضمن تبریک پیروزی انقلاب اسلامی گفت: طبق آماری که تاکنون رسیده  شاهد افزایش و رشد ۳۰ تا ۴۰ درصدی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در نقاظ مختلف کشور هستیم.

افروغی بیان کرد: این حضور یک پیام مهم و بزرگ داشت که نقشه دشمنان را نقش بر آب می‌کرد و همه امپراطوری رسانه غرب که در طول این ایام بر بستر مشکلات اقتصادی سوار شدند یک نقطه شکست برای دشمنان است.

وی تصریح کرد: به عنوان یک خادم فرهنگی و سرباز فرهنگی  در بحث یادواره پای کار هستیم و تمام تلاش خود را انجام می دهیم که هر چه باشکوه تر این یادواره انجام شود.

افروغی خاطرنشان کرد: در حال آماده سازی  و پیش بینی  ظرفیت ۲۵ هزار نفری جمعیت هستیم که در چند سال اخیر به لحاظ کمی برترین رخداد فرهنگی در شهرستان بهمئی است و به همین خاطر ما باید بسترها را آماده کنیم.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس