۱۴:۴۱:۱۵ - سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷
یک هزار نیازمند شهرستان محروم بهمئی صاحب خانه می‌شوند.
در دهه فجر امسال ۱۳۷ خانوار با جمعیتی افزون بر یک هزار نفر در این شهرستان صاحب خانه می‌شوند. ۱۳۷ باب مسکن مددجویی  کمیته امداد و بهزیستی در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود که با این وجود ۱۳۷ خانوار با جمعیتی بیش از یک هزار نفر صاحب خانه می‌شوند.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  […]

در دهه فجر امسال ۱۳۷ خانوار با جمعیتی افزون بر یک هزار نفر در این شهرستان صاحب خانه می‌شوند. ۱۳۷ باب مسکن مددجویی  کمیته امداد و بهزیستی در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود که با این وجود ۱۳۷ خانوار با جمعیتی بیش از یک هزار نفر صاحب خانه می‌شوند. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   فرماندار شهرستان بهمئی گفت: در دهه فجر امسال ۱۳۷ خانوار با جمعیتی افزون بر یک هزار نفر در این شهرستان صاحب خانه می‌شوند.

حکمت اله سنایی اظهار داشت: ۱۳۷ باب مسکن مددجویی  کمیته امداد و بهزیستی در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود که با این وجود ۱۳۷ خانوار با جمعیتی بیش از یک هزار نفر صاحب خانه می‌شوند.

وی همچنین از افتتاح و کلنگ زنی ۲۵ پروژه عمرانی و اقتصادی در این شهرستان خبر داد و افزود: بیش از ۳۴۰ میلیارد ریال برای پروژه‌های عمرانی و اقتصادی هزینه شده است.

سنایی ابراز کرد: این پروژه‌ها در حوزه تامین، اصلاح و توسعه آب شرب شهری و روستای، احداث و بهسازی راه‌های روستایی، معابر شهری، کشاورزی، احداث واحدهای تولیدی پرورش دام و طیور، توسعه اماکن ورزشی و همچنین گاز رسانی به روستاها است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهمئی افزود: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها ۱۱۰ شغل مستقیم و غیرمستقیم برای مردم این شهرستان ایجاد شده است.

سنایی خاطرنشان کرد: چهل سالگی انقلاب اسلامی را در حالی جشن می‌گیریم که شاهد ارائه خدمات بی شمار نظام جمهوری اسلامی ایران در تمامی نقاط از جمله روستاهای محروم هستیم.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس