۰:۲۴:۰۷ - سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷
صدور قرار بازداشت برای رئیس شورای شهر لنده و ابلاغ پایان حکم شهردار لنده+جزئیات
 پس از چند هفته تحقیق و بررسی با رسیدگی به پرونده مربوطه و به دلیل عدم ادله کافی قرار بازداشت موقت برای رئیس شورای شهر لنده را صادر شده است. سیمای زاگرس یه نقل از صبح زاگرس:   منابع آگاه از صدور حکم قرار بازداشت برای رئیس شورای اسلامی شهر لنده و پایان حکم شهردار این […]

 پس از چند هفته تحقیق و بررسی با رسیدگی به پرونده مربوطه و به دلیل عدم ادله کافی قرار بازداشت موقت برای رئیس شورای شهر لنده را صادر شده است.سیمای زاگرس یه نقل از صبح زاگرس:   منابع آگاه از صدور حکم قرار بازداشت برای رئیس شورای اسلامی شهر لنده و پایان حکم شهردار این شهر خبر دادند.

یک منبع آگاه از تغییر و تحولات اساسی در شهرداری و شورای اسلامی لنده خبرداد. 

بر اساس گزارش این منبع آگاه و به دلیل مصاحبه چند هفته گذشته عزیزاله شریفی رئیس شورای شهر لنده در خصوص برخی تخلفات در شهرداری به خصوص معاون امور عمرانی شهرداری لنده داشته است و پس از انتشار این مصاحبه معاون عمرانی با تنظیم شکوائیه ای بر علیه رئیس شورای شهر لنده اتهامات وارده را رد و به دستگاه قضایی شکایت کرد.

حال پس از چند هفته تحقیق و بررسی با رسیدگی به پرونده مربوطه و به دلیل عدم ادله کافی قرار بازداشت موقت برای رئیس شورای شهر لنده را صادر شده است.

همچنین طبق گفته ها و شنیده ها امروز از سوی استانداری حکم پایان ماموریت مختار مشهدی زاده شهردار لنده  به دلیل باقی مانده چند ماهی به دوران بازنشستگی به وی ابلاغ شد.

گفتنی است مختار مشهدی زاده از کارکنان رسمی جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد است که باقی مانده دوران خود را می بایست در سازمان جهاد کشاورزی خدمت نمایید.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس