۱:۱۲:۵۵ - دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷
انتقال مصدومان حادثه درگیری قاچاقچیان با مأمورین نیروی انتظامی بهبهان به بیمارستان گچساران
رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: اقدامات درمانی برای سه مصدوم درگیری ماموران نیروی انتظامی با متخلفان در جاده بهبهان به زیدون ادامه دارد.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: اقدامات درمانی برای سه مصدوم درگیری ماموران نیروی انتظامی با متخلفان در جاده بهبهان به زیدون ادامه دارد. […]

رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: اقدامات درمانی برای سه مصدوم درگیری ماموران نیروی انتظامی با متخلفان در جاده بهبهان به زیدون ادامه دارد. 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: اقدامات درمانی برای سه مصدوم درگیری ماموران نیروی انتظامی با متخلفان در جاده بهبهان به زیدون ادامه دارد.

سید طاهر حسینی اظهار داشت: مصدومان این حادثه که عصر امروز رخ داد به علت نزدیکی به شهر گچساران برای مداوا به بیمارستان شهید رجایی این شهر منتقل شدند.
وی افزود: متخلفان که هر  دو ، ۲۷ ساله و سرنشین خودروی شوتی بودند از ناحیه ساق و ران پا مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.
رئیس بیمارستان شهید رجایی شهر گچساران بیان کرد: یک سرباز نیروی انتظامی نیز در این حادثه قطع نخاع شده است.
وی گفت: اقدامات درمانی اولیه در این بیمارستان انجام شده و مصدومان برای مداوای بیشتر به مراکز درمانی یاسوج منتقل می‌شوند.
شهر گچساران مرکز شهرستان گچساران در ۶۵ کیلومتری بهبهان قرار دارد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس