۱۶:۴۳:۳۱ - شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷
کهگیلویه و بویراحمدی میزبان سامانه بارشی جدید
بررسی نقشه های هواشناسی  نشان می دهد که از فردا بعد از ظهر با ورود سامانه بارشی جدید، آسمان استان کهگیلویه و بویراحمد ابری شده و به تدریج همراه با بارندگی خواهد بود.   سیمای زاگرس به نقل از باشگاه خبرنگاران:  کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد از ورود یک سامانه بارشی جدید از فردا بعد […]

بررسی نقشه های هواشناسی  نشان می دهد که از فردا بعد از ظهر با ورود سامانه بارشی جدید، آسمان استان کهگیلویه و بویراحمد ابری شده و به تدریج همراه با بارندگی خواهد بود.


 

سیمای زاگرس به نقل از باشگاه خبرنگاران:  کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد از ورود یک سامانه بارشی جدید از فردا بعد ظهر به استان خبر داد.

مریم شجاعی کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه وبویراحمد  گفت: بررسی نقشه های هواشناسی  نشان می دهد که از فردا بعد از ظهر با ورود سامانه بارشی جدید آسمان استان ابری به تدریج همراه با بارندگی خواهد بود.

وی افزود: انتظار داریم این بارش ها تا عصر روز دوشنبه ادامه داشته باشد.

شجاعی بیان کرد: بر اساس آخرین پیش بینی ها بارش ها در روز ها باقی مانده دی ماه جاری بیش از حد نرمال خواهد بود.

وی از دستگاه های خدمات رسان و مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد خواست تا برای جلوگیراز بروز حوادث  احتمالی تدابیر لازم را اتخاذ کنند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس